Depolarımız

Depolarımız

İstanbul Eşya Depolama;
depolama1  depoici

İstanbul Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Uğur Depolama sistemleri a.ş firması başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir.İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla  depolama imkanları oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.İstanbul ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir.Ev eşyalarınızı İstanbul sınırları içerisinde bulunan adresinizden alıp size uygun olan ve yakın olan antrepo’larımızda depolamaktayız. İstanbul anadolu yakasında bulunan 2 adet depo aynı şekilde avrupa yakasında bulunan 1 adet depolama alanlarımızla ile sizlere uzman çözümler sunmaktayız.Ev eşyalarınızı kıyamadığınız fazla eşyalarınız evinizde yeri olan eşyalarınızı,atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı biz sizler için uygun fiyatlara depolamaktayız.Aynı şekilde tam donanımlı bir ev eşyasını depolamasını yapan firmamız belirli ölcülere sahip olan kutularımızda eşyalarınızı güvenli,hijyenik yerlerde depolanmaktadır.2+1 veya 3+1 ve daha fazla eşyalarınızı mega ahşap kutularımız ile depolamaktayız.Aylık kira bedeli evlerin ortalama %70 fiyatların altında olan depolama sistemlerimiz sizler için kolay ve ideal olmaktadır.Eşyalarınızı tadilat edmeniz artık daha kolay sizlere 3.ay depolamalarınız sonunda kutunuz ücretsiz olarak evinize getirile bilmekteyiz.

 

İzmir Eşya Depolama;
depolama2  izmirdepoici

İzmir eşya depolama hizmetleri sunan firmamız İzmir bölgesinde bulunan 1 adet depolama alanı bulunmaktadır.İzmir ilinde her ilçesine hizmet vermekteyiz eşyalarınızı ahşam kutularımız ve odalı depolarımızda saklanmaktadır.%100 güveli olan depolama alanlarımızda eşyalarınızı gözünüz arkadan kalmadan teslim edebilirsiniz.İzmir eşya depolama lider kuruluşlardan bir olan firmamız anlaşmalı olduğu reysaş antrepolarında eşyalarınız tamamen kurumsal ve lider firmaların catısı altında depolanmaktadır.Depolamarımızdaki tüm eşyalar sigortalı olup oluşa bilecek dış ve iç etkenlere karşı korumalı aynı şekilde doğal afet ve yangın,su baskınına karşı tüm önemler alınmıştır.Bu şekilde depolaarımızda olmusuz koşulların söz konusu olmamasına ramen eşyalarınız değerinde sigortalanmaktadır.Tüm eşyaların sınıflarını ayır etmesizik +1,1+1,2+1,3+1 vs.. eşyalarınızı depolama hizmet sunmaktayız.

 

Ankara Eşya Depolama;
depolama3 ankaraesyadepolama

Ankara eşya depolama hizmetleri sunan firmamız Ankara nin bütün ilçelerine depolama hizmeti vermekteyiz.Ankara şaşmazda bulunan 1000m² depolama alanımızla sizlere hizmet vermekteyiz.Eşyalarınızı güvenilir ve hijyenik olan depolama alanlarımızda saklamaktayız. Ankara eşya depolama hizmetinde eşyalarınız tamamı değerinde sigortalanmaktadır.
Depolanıcak olan eşyalarınızın kaplicağı alan ve teknik özellikleri esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertiz elamanımız almayı talep ettiğiniz Ankara eşya depolama hizmetini kısaca size anlatır ve on planlama cıkartılır.

Uğur Grup Şirketleri

Hizmetlerimiz Menü

Ücretler

Başkan' ın Mesajı

başkanın mesajı

"Binlerce kilometrelik yol unutmayın ki ilk adımla başlar."

Bizde bu ilk adımı Mayıs 1978’de attık. Yarım asrı aşan bir tercübeyle yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

devam

Bizden Haberler

Tümü

Kurumsal Referanslarımız

Tümü