Site kuralları gereği erken taşımaya izin verilmemesine rağmen hiç sorun etmediler ve konuştuğumuz zamanda geldiler. Taşıma sırasında da neredeyse hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

ahmet can

Çalışanlar gayet saygılı, eşyalara dikkat ediyorlar. Mobilyalar, beyaz eşyalar gibi önemli eşyaları özenli şekilde taşıdılar. Herhangi bir problem olmadı. Eşya görünenden biraz fazla olduğu için, biraz uzun sürdü. Taşındığımız yerde asansör vardı, ancak bazı eşyalar asansöre sığmadı, buzdolabı, koltuklar gibi eşyaları 6 kat çıkardılar, problem çıkmadı. Bir önceki ev taşımasını yapan firma iş bittikten sonra fiyatta problem çıktığı için tekrar çağırmamıştım. Ancak bu firmayı tekrar taşıma olsa yine tercih edebilirim. Kendilerine iyi hizmet için teşekkür ederim. Fiyat / performans açısından gayet makul bir firma.

muzaffer atçeken

29.04.2015 tarihinde Berat evden eve nakliyat firmasıyla anlaşıp evimi Pendik'den Tuzla'ya taşıdık.
Hem zaman olarak hem kalite olarak çok memnun kaldım. Çabuk ve pratik bir şekilde evimi kırıp dökmeden, temiz bir şekil de taşıdılar teşekürler.

yilmaz demir

Fiyat kalite faydası çok iyi. Sabah erkenden gelip işlerini halledip gittiler. Bir bardak bile kırılmadan taşındık. Teşekkür ederiz.

Neslihan Tekin

Ben evimi İstanbul'dan Ankaraya taşıdım. Taşımayı Berat evden eve nakliyat yaptı. Gerçekten disiplini ve titiz bi ekipt ile hem uygun fiyata taşıdılar aynı zamanda hiç bir eşyaya zarar gelmedi. Tüm eşyalarımızı titzlikle demontajını yapıp aynı şekilde montaj ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum nakliye ihtiyacı duyanlar hiç düşünmeden bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.

Barkın Köklü

Bugüne kadar en çok memnun kaldığımız nakliye şirketi oldu. Tertemiz taşındık. Hiç bir eşyamızda zedelenme olmadı. Eşyalarımızı daha bir kaç ay önce almıştık, taşınma esnasında yıpranıcak diye korkmuştum ama hiç bir çizik bile olmadı. Personeller iyi giyimli, terbiyeli, temiz insanlardı. Fiyatı çok makuldü. Hizmet çok kaliteliydi. Herhangi bir taşınma işimiz olursa, kendimizin ve çevremizin kesinlikle bu firmayla taşınmayı tercih edicez.

gözde alaskari

Yorumda Bulunmak İstermisiniz?

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı