Hakkımızda

Hakkımızda

baskan

Uğur Depolama A.Ş 2010 yıllında kurulmuştur.Uğur Grup şirketleri çatısı altında kurulan firma depolama alanı taşımacılık,lojistik,turizm,gıda hizmetleri sunan bir anonim şirketidir.

Uğur depolama 6 yıllık iş geçmişi ile sektöründe bilinen markalar arasında yerini almayı başarmıştır.İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde depolama hizmete 1.1 milyon TL ile kurulan depolama sistemi Türkiye’de çok yeni bir hizmet türü olan eşya depolama hizmeti Uğur Depo ile hızla büyümeye devam etmektedir.

 

 

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul Kadıköy’de Uğur kardeşleri tarafından kurulmuştur.Evden eve nakliye sektörü ile ticarete başlan firma daha sonra Lojistik,Depolama ve Turizm faaliyetlerinde hizmet sunmayı hedefledi.1999.yılından Türkiye’nin geneline  bilgisayar ve akıllı sınıf  kurulum ve dağıtımını  projesini başarı ile yapmıştır. Türkiye’nin en büyük projelerinden biri okullara tablet bilgisayar dağıtımını yapmakta olan firmamız geniş müşteri ağı ile evden eve nakliyat ,Dağıtım,Lojistik,Depolama ve Yurtdışı taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

Uğur Grup Şirketleri

Hizmetlerimiz Menü

Ücretler

Başkan' ın Mesajı

başkanın mesajı

"Binlerce kilometrelik yol unutmayın ki ilk adımla başlar."

Bizde bu ilk adımı Mayıs 1978’de attık. Yarım asrı aşan bir tercübeyle yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

devam

Bizden Haberler

Tümü

Kurumsal Referanslarımız

Tümü