Nasıl Çalışırız

Depolama Nedir

 

evden eve taşımacılık

Taşımacılık

Eşyalarınız ev ve ofislerinizden teslim alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemlerini yaparak oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

depolama hizmetleri

Depolama

Ev yada ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz ile müşterilerimizin eşyalarını tamamen temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız.
Eşyalarınız farklı boyutlarda olan kutu depo ve oda depo seçenekleriyle gerekli güvenlik sistemleriyle donatılmış depolarımızda titizlikle depolanmaktadır.

lojistik hizmetleri

Lojistik

Araçlarımız gerekli teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci olmasının yanında 7/24 uydudan izleme teknolojisi sayesinde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin işletmelerindeki verimliliği arttırmayı amaçlamaktadır. Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve yüksek oranda maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı sizlere daha uygun bir hizmet verebilmekteyiz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı