Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

Günümüzde yaşamakta olduğumuz evlerde çoğu zaman atmaya kıyamadığımız eşyalarımızı saklamak ve gerektiğinde sakladığımız yerden çıkararak bıraktığımız şekli ile bulup kullanmak isteriz. Her geçen gün ihtiyaçlarımızın artmasına rağmen kullanmakta olduğumuz alanlar ve evler küçülmeye ve sadece minimum ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekle girmeye başlamıştır. Hatta öyle ki bazen bütçemizden dolayı bize minimum derecede dahi yetmeyecek evlerde oturmak zorunda kalabiliriz. Böyle durumlarda Uğur Depolama olarak Türkiye’nin birçok il ve ilçesine eşya depolama hizmeti vererek bu ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz. 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 boyutlarındaki evlerin eşyalarını depolamak için farklı boyutlarda kişiye özel odalarımız bulunmakta hatta öyle ki bu alanların anahtarları sadece müşterilerimizde bulunmaktadır. Anahtarlar kendisinde olan müşteri doğal olarak gözü kalmadan eşyalarını depolayabilmektedir. Odalı depolama seçeneklerimizin yanında kutulu depolama seçeneklerimizde mevcuttur. Bu depolama seçenekleri; Mini, Midi, Maksi, Ultra ve Mega olarak ayrılmaktadır. Eşya hacimlerinize göre uygun olan depolama seçeneğine ulaşmak için Neler Sığar başlığında depolama seçeneklerine bakabilirsiniz. Her ne kadar kutulu depolama seçeneklerimiz olsa da odalı depolama seçeneklerinin en büyük avantajı eşyalarınızı istediğiniz gibi ekleme ve çıkarma özgürlüğüdür. Eğer bütçeniz odalı depolama yapmak için yeterli ise odalı depolamayı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ücretleri öğrenmek içinde Fiyatlandırma bölümüne bakabilirsiniz.

 

Depolanacak Eşyaların Nakliyesi

Depolanacak Eşyaların Nakliyesi

Depolanacak olan eşyalarınızı evinizden veya ofisinizden alarak tamamen kendi elemanlarımız ve araçlarımız ile depolarımıza taşımaktayız. Taşıma işlemini de depolama gibi sigortalı olarak yapıyoruz herhangi bir istenmeyen durum oluşması halinde zararınız bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Taşıma ücretleri bulunduğunuz konuma göre değişiklik bundan dolayı isterseniz bizi 444 5 515 numaralı telefondan arayabilir yahut e-talep formu oluşturarak bizden fiyat isteyebilirsiniz.

 

Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi

Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi

Eşya depolamanın en önemli adımlarından biride tabii ki eşyaların uygun malzeme ile doğru bir şekilde paketlenmesidir. Eşyaların depolanmasını ve nakliyesini bize yaptırmanız durumunda bütün eşyalarınız için en uygun ambalaj malzemesi hangisi ise onunla kaplayarak hem taşınırken hem de depolara yerleştirilirken eşyalarınızın çizilmesini ve zarar görmesini engelliyoruz.

 

Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı Eşya Depolama

Depolarımız eşyalarınıza güvenlik, temizlik, doğal afetler, nem ve küf gibi nedenlerden gelebilecek bütün zararlara karşı önlemler alınarak tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Uğur depolama olarak yerimizde saymak bir kenara her zaman ileriye gitmek ve daha iyi hizmet verebilmek için yapılması gereken ne ise bunları yaparak gelişmeye ve müşterilerin memnuniyetini kazanmaya devam etmiştir. Bu hassasiyetlerimize rağmen eşyalarınızı tamamen sigortalı bir şeklide korunaklı oda depo alanları veya kutu depo alanlarında depolamaktayız. Sigortalı eşya depolama sayesinde eşyalarınızın zarara uğraması çok zor olmasına rağmen yine de işimizi şansa bırakmayarak sizlerin daha huzurlu olarak eşyalarınızı depolamasını sağlıyoruz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı