Şile Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Şile Eşya Depolama

İstanbul’da özellikle Anadolu yakasında yaşayan insanların sıklıkla kumsalı için ziyaret ettikleri ve kumsala yakın olması sebebi ile insanların yaz aylarında tatil yapmak için tercih ettikleri ilçelerden biri olan Şile ilçesinde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Şile eşya depolama hizmeti daha çok dönemsel depolama ihtiyaçları için kullanılsa da Uğur Depolama olarak eşyalarınızı sözleşme dahilinde istediğiniz süre boyunca depolamanıza imkân vermekteyiz. Neler sığar kısmından depolama çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Eğer eşyalarınızın ne kadar büyüklükte bir alana ve depolama seçeneğine uygun olduğuna karar veremiyorsanız detaylı bilgi için 444 5 515 numarasından bize ulaşıp detaylı bilgi alabilir ve uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

şile sigortalı eşya depolama

Şile Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Yıllardır eşya depolama sektöründe hizmet vermekte olan Uğur Depolama her geçen gün kendini her konuda geliştirme çabasındadır. Bu çabayı gösterdiğimiz en önemli alanlardan biri de eşyalarınızın güvenliği ve sizin firmamıza olan güvenidir. Müşterilerimizin eşyalarını güvende hissetmeleri için gerekli bütün önlemleri almış bulunmaktayız bunun yanında müşterilerimizin eşyalarını bize emanet etmeden önce İletişim sayfamızda bulunan iletişim kanallarından herhangi biri ile bize ulaşıp randevu talep ederek gelip depolarımızı görebilmektedir.

 

Şile Uygun Fiyatlı Eşya Deposu Kiralama

Depolama ücretleri konusunda mümkün olduğunca müşteri odaklı ücretler belirliyoruz. Ücretlerimizi düşük hizmet kalitemizi yüksek tutmak için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz. Uygun fiyata yüksek kalite hizmet vererek diğer firmalar arasında tabiri caizse fiyat-performans odaklı hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Sürekli olarak firmamızı büyüterek yeni depo alanlarında hizmet verip daha fazla kişiye hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kişi sayısı arttıkça bununla orantılı olarak firmamızın daha uygun ücretlere hizmet verme olanağı artmaktadır. Bizde bu gücümüzü kullanarak her bütçeden insana hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 

Şile Eşya Deposu Kira Ücretleri

Depolarımızın kiralama ücretleri bütün ilçelerimizde aynıdır. Her türlü güvenlik önlemleri adlığımız ve sürekli olarak temiz tutulan hijyenik depolarımızda eşyalarınızı mümkün olan en uygun fiyata depolamaktayız. Depolarımızı her türlü haşerelere karşı korunacak şekilde muhafaza etmekteyiz. Depolama ücretlerimiz odalı eşya depolama seçeneklerinde minimum 250 TL + KDV olarak belirlenmiş olup eşyalarınızı sigortalı olarak depolamaktayız. Sandık depo çeşitlerimizde de sigortalı olarak eşyalarınızı minimum aylık 100 TL + KDV den başlayan ücretler ile depolamaktayız.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı