Ataşehir Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Ataşehir Eşya Depolama

Uğur Depolama olarak depolama firmaları arasında lider firmalardan biri olan firmamız Ataşehir ilçemizde de hizmet vermektedir. Diğer hizmet bölgelerimizde de olduğu şekli ile eşyalarınızı evinizden ya da ofisinizden alıp depolara nakliyesini bizzat sahip olduğumuz araçlarımız ile yapmaktayız. Eşyalarınızı son derece güvenli korunaklı depolarımızda sigortalı olarak depolamaktayız. Uğur Depolama, emanet etmiş olduğunuz eşyalarınızı adeta kendi malı gibi sahiplenip korumasına rağmen eşyalarınızı sigortalamayı ihmal etmez. Farklı bütçelere ve eşya boyutlarına hitap eden depolama seçeneklerimizden birini seçerek ev veya ofis eşyalarınızı depolarımızda depolayabilirsiniz.

ataşehir kiralık eşya deposu

Ataşehir Kiralık Eşya Deposu

Depolarımızda bulunan kişiye özel ayrılmış son derece hijyenik ve güvenli odalı eşya depolarımız tek odalı, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası depolayabilecek farklı hacimlerde eşya depolarını dilediğiniz süre boyunca aylık ödemeli bir şekilde kiralamanız mümkündür. Kiralık eşya depolarımız kişiye özel odalara ayrılmış bir şekilde olduğundan deponun anahtarı sadece müşterimizde bulunmaktadır. Böyle olduğu için eşyanızın bulunduğu depo siz açana kadar kapalı kalacak ve eşyalarınızın güvenliğinden emin olabileceksiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Nakliyesi Ne Kadar?

Eşya depolama sektöründe en zor belirlenen ve en karmaşık işlerden biri de nakliye fiyatlarının hesaplanmasıdır. Çünkü eşyanız 2 katta ise farklı 5. katta ise farklı asansör varsa farklı fiyatlar ortaya çıkıyor ki bunlar bütün etkenlerin içinden sadece bir kaçı. Bu ve bunun gibi farklı sebeplerden dolayı net bir fiyat vermek ne bizim adımıza ne de sizin adınıza faydalı olmayacağından ücret söyleme işini bizimle iletişim kurduktan sonra belirlemiş olmamız da sağlıklı olacaktır.

atasehir kiralık esya deposu

Ataşehir Eşya Depolama Ücretleri

Yıllardır eşya depolama hizmeti yapmamız nedeni ile hem tecrübeli hem de kurumsal bir firmayız bundan dolayı birçok müşteriye hizmet vermekteyiz. Müşteri sayımız arttıkça depo sayımız artmakta ve depo alacağımız zaman daha büyük depolar satın almaktayız. Depolarımızın boyutu büyüdükçe hizmet verebildiğimiz kişi sayısı da arttığından dolayı depolama ücretleri bu olayla ters orantılı olarak azalmakta. Uğur Depolama olarak rekabetçi fiyat ve müşteriyi ön planda tutan hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Depo ücretlerini yukarıda bulunan Fiyatlandırma kısmının altındaki Depolama Ücretleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı