Beykoz Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Beykoz Eşya Depolama

Çeşitli büyüklük ve çeşitli konumlarda bulunan depolarımız ile Beykoz ilçesine de hizmet vermekteyiz. Beykoz eşya depolama hizmetini verdiğimiz eşya depoları her türlü duruma karşı önlem alınarak tasarlanmıştır. Kişiye özel depo seçenekleri ve kutu depolama seçeneklerimiz mevcuttur eğer kişiye özel odalı depolama alanı seçerseniz anahtarı sadece sizde bulunacak istediğiniz zaman eşya ekleme ve eşya çıkarma yaparak eşya depolayabilirsiniz. Kaliteli hizmet vermek için tasarlanmış olan eşya depolarımızda huzur ve güven içinde eşyalarınızı bulundurabilirsiniz.

Beykoz kiralık eşya deposu

Beykoz Güvenli Eşya Depolama

Depolarımız hem teknolojik olarak hem de personel sayısı olarak eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için gayet yeterlidir. Depolarımız güvenlik ve kamera sistemleri ile donatılmış olarak 7/24 korunmaktadır. Her türlü afet, yangın ve sel gibi doğal afetler için mümkün olduğunca önlem alınmış olup yetersiz kalması durumunda eşyalarınızın sigortalı olarak depolanmasından dolayı zarara uğramayacağınızın garantisini vermekteyiz. Eşyalarınızın küf nem tutmaması için depolarımızın havalandırması en iyi şekilde yapılmaktadır. Depolarımız güvenli olmasının yanında son derece hijyeniktir. Beykoz eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızın zarara uğramayacağından emin olarak gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı depolarımızda depolayabilirsiniz.

Beykoz Eşya Deposu Kiralama Ücreti Ne Kadar?

Eşya depo ücretlerimizi uygun fiyatlı tutmaya çalışırken aynı zamanda hizmet kalitemizi ve hizmet alanlarımızı arttırmayı amaçlamaktayız. Senelerdir vermiş olduğumuz hizmetler ile tecrübe kazanmaya daha fazla kişiye uygun fiyatlı ve kaliteli depolama hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Depolama hizmetlerimizi eşyalarınızın hepsini sigortalayarak vermekteyiz. Depolarımız her türlü senaryo düşünülerek koruma altına alınmış olsa da biz bununla yetinmeyerek eşyalarınızın hepsini anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi ile sigortalatarak depolamaktayız. Diğer ilçelerimizdeki fiyatlandırma politikamız Beykoz eşya depolama hizmetinde de değişmemektedir. Fiyatlarımız minimum 100 TL + KDV olarak belirlenmiş olup üst limiti sizin eşyalarınızın kaplayacağı alana göre değişiklik gösterecektir. Farklı depolama alanlarımız için hazırlamış olduğumuz fiyat tablolarına ulaşmak için Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı