Beyoğlu Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Beyoğlu Eşya Depolama

İstanbul’un güzel ilçelerinden biri olan Beyoğlu ilçesinde yaşayan insanların evlerine sığmayan eşyalarını depolayabilmesini mümkün kılmak için Beyoğlu eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı bize ait olan korunaklı ve temiz nakliye araçlarımızla güvenli eşya depolarımıza götürerek istediğiniz süre boyunca depolanmasını talep edebilirisiniz. Bütün süreç tamamen Uğur Depolama tarafından sağlandığı için neredeyse hiçbir aksaklık yaşanmamakta istenmeyen herhangi bir durum olduğunda anında hızlı bir şekilde düzeltilmektedir. Böylece sizin de tek muhatabınız Uğur Depolama olmaktadır. Yıllardır İstanbul’un farklı ilçelerinde vermiş olduğumuz eşya depolama hizmetini Beyoğlu’nda da verdik ve vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz olarak görüyor ve ona göre muamele yapıyoruz. Eşyalarınızı güvenlik personelleri, kamera sistemleri ve sensör sistemleri ile korunan depolarda saklıyoruz.

beyopğle eşya depolama

 

Beyoğlu Hijyenik Eşya Depolama

Depolama için en uygun ortamları sunmayı hedefleyen Uğur Depolama depo alanlarının temiz ve hijyenik olması için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Depolarımız her türlü olumsuz etkenden korunacak şekilde dizayn edilmiştir. Örneğin havasız ortamlarda eşyaların nem ve küften zarar göreceğini bildiğimiz için depolarımızı havalandırmayı ihmal etmemekteyiz. Depolanan eşyalara emanet gözüyle baktığımız için eşyalarınızı en uygun koşullarda kirden mikroptan zararlı bakteri ve haşerelerden korumak için gerekli çalışmaları sürekli olarak yapmaktayız.

Beyoğlu Korunaklı Eşya Depoları

Depolarımız sürekli olarak kamera sistemleri ile izlenmektedir. Depolarımızda bulunan uyarıcı sensörler sayesinde tehlikeyi hızlıca fark edip aksiyon alabiliyoruz bu sayede ya hiç zarar almadan ya da çok az bir zararla depolarımızı güvenli hale getirebiliyoruz. Depolarımız işinin ehli vardiyalı güvenlik elemanları ile gece gündüz gözetlenmekte ve korunmaktadır. Eşyalarınızın anahtarı size teslim edilecek ve izniniz olmadan kesinlikle eşyalarınızın bulunduğu bölüm açılmayacaktır. Odalı depo kiralama seçeneğini seçmeniz durumunda size tahsis edilmiş olan alana istediğiniz zaman eşya ekleyip istediğiniz zaman eşya çıkarabilirsiniz. Bundan dolayı sanki eşyalarınızı koymak için evinizde bir oda varmış gibi düşünebilirsiniz. Hemde gece gündüz korunan bir ortamda eşyalarınız için uygun koşullarda olan bir oda…

Beyoğlu Eşya Depolama Ücretleri

Firmamız uygun fiyatla yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Eşya depolama ücretlerimiz 100 TL + KDV den başlamaktadır. Eşyalarınızın kaplayacağı yere göre kiralayacağınız alan büyüdükçe fiyatta doğal olarak artmaktadır. Fiyatları daha detaylı olarak Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfamızdan tablo şeklinde görebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı