Çatalca Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Çatalca Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda tecrübeli ve işinin ehli personellerimiz ile Çatalca ilçemizde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle eşyalarınızı evinizde paketleyip araçlarımız ile depolarımıza taşımaktayız. Depolarımıza gelen eşyalarınız seçmiş olduğunuz depolama tercihine göre sandık depolara ya da kişiye özel odalı depolara güzelce yerleştirilmektedir. Kişiye özel odalı depo seçmeniz durumunda odanıza istediğiniz zaman eşya eklemesi ve çıkarması yapmak mümkün olacaktır. Size özel ayırmış olduğumuz depo alanının anahtarını bizzat size verdiğimizden dolayı gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı depolarımızda tutabilirsiniz. Güvenlik konusunda da en iyi hizmeti vermeyi amaçlamamız sebebi ile hem insan hem de elektronik sistemlerin gücünden faydalanmayı da ihmal etmemekteyiz. Vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız ve depomuza çok iyi bir şekilde konumlandırılan kamera sistemlerimiz sayesinde depolarımızın güvenliğini sağlamaktayız.

çatalca kiralık eşya deposu

Çatalca  Sigortalı Eşya Depolama

Depolarımızda eşyalarınız için gerekli olan bütün önlemleri alıyoruz. Tabii ki de müşteri olarak her müşteri gibi sizde eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde geri almak istersiniz. Bizde depolayan firma olarak müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu eşyaları teslim aldığımız gibi geri vermek için gerekli önlemleri almakla yükümlü olduğumuzun bilincinde olarak eşyalarınızı depolamaktayız. Bu yüzde Çatalca eşya depolama hizmetini verirken depolarımızın hem hijyenik hem de eşyalarınız için en uygun şekilde olması için bütün sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz. Eşyalarınız en iyi şekilde korunuyor olsa da her an beklenmedik bir durum ihtimaline karşı bütün eşyalarınızı sigortalayarak depoluyoruz. Bu sayede eşyalarınız zarar görse bile (ki bu çok nadir yaşanan bir olaydır.) bütün zararınız karşılanacak olduğundan hiçbir zarara uğramayacağınızı garanti ederiz.

Çatalca Eşya Deposu Kira Ücretleri

Eşyalarınızı kiralık bir evde depolamak yerine bize ait olan son derece korunaklı depolarımızda depolarsanız yaklaşık olarak %60 ve 70% civarında kâr edebilirsiniz. Tabii ki ettiğiniz kâr sadece para yönünden olmayacaktır aynı zaman eşyalarınız depolama için en uygun ortamlarda depolanacağından hiçbir zarara uğramayacaktır. Kira ücretlerimiz sandık depolama seçeneklerimizde 100 TL + KDV’den başlarken kişiye özel odalı eşya depolamada ise 250 TL + KDV olarak belirlenmiş olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için fiyat tablosu bulunan sayfamıza Fiyatlandırma kısmından Depolama Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çatalca Kişiye Özel Odalı Eşya Depolama

Odalı depolama seçeneklerimizden birini seçmeniz durumunda odanın anahtarı size teslim edilmektedir. Odalı depolama seçeneklerimizde istediğiniz zaman envanterinize eşya ekleme ve eşya çıkarma hakkınız bulunmaktadır. Böylelikle kiralamış olduğunuz depo alanını eşyalarınızı depolamak için evinize eklemiş olduğunuz bir oda gibi kullanma imkanınız olmaktadır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı