Kadıköy Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy ilçemizde eski yerleşim bölgelerimizden biri olmasının yanında evlerin çoğunun küçük olduğunu söyleyebiliriz. Bu küçük evlerden birinde yaşıyorsanız evinizde muhtemelen eşya depolayacak, bugün saklayayım yarın kullanırım dediğiniz eşyalarınızı koyacak yer yoktur. Eğer böyle bir durumdaysanız Kadıköy eşya depolama hizmeti ile bugün saklayıp yarın kullanacağınız eşyalarınızı depo alanlarımızda depolayabilirsiniz. Evinizden eşyalarınızı alıp güvenli bir şekilde nakliyesini yaparak depolarımızda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. Eğer depolama seçeneklerimizden eşyalarınıza ve bütçenize uyan depolama seçeneğinin hangisi olacağı konusunda kararsızsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.
Kadıköy kiralık eşya deposu

Kadıköy Hijyenik Eşya Depoları

Depolarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Eşyalarınızı son derece hijyenik alanlarda depolamaktayız. Depo alanlarımız sürekli olarak temiz tutulmaktadır. Temiz olmayan depoda temiz eşyayı depolamak temiz olan eşyanın da kirlenmesi manasına geldiği için depolarımızın hijyenik olmasına dikkat etmekteyiz. Depolarımızı haşerelere karşı korumak içinde önlemlerimizi alıyoruz.

Kadıköy Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızın hepsini anlaşmalı sigorta acentemiz ile sigortalayarak depoluyoruz. Depolarımız eşya depolamak için son derece iyi şekilde tasarlanmış olsa da her türlü kötü senaryoyu göz önünde bulundurmamız gerektiğinden Kadıköy depolama hizmeti verirken eşyaların sigortalanmasından taviz vermiyoruz. Eğer sizde güvenli bir şekilde sigortalı olarak eşyalarınızı depolamak istiyorsanız Uğur Depolama olarak sonuna kadar bize güvenebilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretlerimiz bütün ilçelerimizde sabit olup sandık depo seçenekleri minimum 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Odalı depolama seçeneklerimizde bu ücret 250 TL + KDV’dir. Eşyalarınızı alacağınız hizmet karşılığında uygun ücretler ile firmamıza ait depolarda güvenle depolayabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı