Ümraniye Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Ümraniye Eşya Depolama

Uğur Depolama taşımacılık ve depolama sektöründe 1978’den beri hizmet vermektedir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye ilçesinde de hizmetlerini son hızla devam ettirmektedir. İstanbul’da nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu ilçelerden biri olan Ümraniye ilçesinin yerleşimi çok eski olduğu için bazı sokak ve caddelerin küçük olduğunun farkında olmamız sebebi ile depolanacak olan eşyalarınızı taşırken gerekli durumlarda merdiven sistemi kullanarak taşımaktayız. Depolanacak olan eşyalarınızın taşımasına son derece dikkat etmekteyiz. Eşyalarınızı taşırken verdiğimiz önemi depolarken de korumaktayız. Depolarımızda gerekli güvenlik önlemlerini almamıza rağmen işimizi garantiye alarak eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depolamaktayız. Uğur Depolama olarak yılların verdiği tecrübemiz sayesinde her türlü duruma karşı hazırlıklı olmamız gerektiğinin bilincinde olarak çalışmaktayız. Bundan dolayı Ümraniye ilçesinde daha önce depolarımızda eşya depolayan kişilerin sık sık bize tekrar dönüş yaptığını ve daha önce bizim depolarımızda depolama yaptırıp memnun kaldıklarına şahit olmaktayız.

Ümraniye kiralık eşya deposu

Ümraniye Güvenli Eşya Depolama

Depolarımızın güvenliği bizim için en önemli konulardan biri olması nedeniyle depolarımızı kesintisiz olarak kamera sistemleri, güvenlik cihazları ve vardiyalı güvenlik personelleri ile koruyoruz. Depolarımızda her türlü doğal afet, yangın, sel gibi olaylara karşı tedbirler alınmıştır. Kutu depolarımız nemlenme ve küflenmeye karşı önlem amacı ile etrafında rahatça hava alabilecek şekilde delikler bulunmaktadır. Oda depolarımızda havalandırma konusunda gerektiği gibi dizayn edilmiştir. Depolarımız son derece güvenli olmasının yanında aynı zamanda düzenli olarak temizlenmesi nedeni ile eşyalarınızda hijyenik bir şekilde depolanmaktadır. Depolarımızda güvenlik adına çok fazla önlem almamıza rağmen eşyalarınızı sigortalamayı da ihmal etmiyoruz. Ümraniye eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın hepsini güvenli depolarımızda sigortalı olarak depolamamız nedeniyle eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda bütün zararınız sigorta tarafından karşılanmaktadır.

 

Ümraniye Uygun Fiyatlı Eşya Depolama

Firmamızın hedeflerinden biride uygun fiyata kaliteli hizmet vererek daha fazla insana ulaşabilmektir. Firmamız sürekli kendini geliştirmekte ve depolama sektöründe deneyim kazanmaktadır. Müşteri sayımız ve depolama hizmetine olan ihtiyaç arttıkça bizde depo alanlarımızın sayısını ve boyutlarını büyütmekteyiz. Depo alanlarımız büyüdükçe ve depo sayılarımız çoğaldıkça daha uygun ücretlere hizmet vermemiz mümkün olmaktadır. Bizde Uğur Depolama olarak bu olayı iyi bir şekilde kullanarak hizmet kalitemizden ödün vermeden uygun ücretlere eşya depolama hizmeti vermekteyiz ve daha uygun ücretlere bu hizmeti vermek için çalışmalar yapmaktayız.

 

Ümraniye Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Depolama ücretlerimiz İstanbul’un her yerinde olduğu gibi  minimum 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Odalı eşya depolama seçeneklerimizde ise bu ücret 250 TL + KDV’dir. Bütün depolama ücretlerini öğrenmek için sayfamızda bulunan Fiyatlandırma kısmının altında olan Depolama Ücretleri sayfamızdaki tabloya bakabilirsiniz. Depolanacak eşyaların nakliyesi konusunda belirli bir ücretimiz bulunmamaktadır. Nakliye ücretleri için iletişim sayfasındaki iletişim kanallarından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı