Güngören Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Güngören Eşya Depolama

Güngören eşya depolama hizmetini verirken sürekli kendimizi geliştirerek daha iyi bir hizmet vermek için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Güngören ilçemizde depolama hizmetini verirken müşterilerimizin geri bildirimlerine göre çalışmalarımızı değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Güngören eşya depolama da kişiye özel oda depo seçeneklerimizden birini seçmeniz durumunda depoya istediğiniz zaman ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Bunun yanında kişiye özel odalarımızın anahtarları sadece sizde bulunacaktır. Bundan dolayı gözünüz arakada kalmadan Uğur Depolama ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz.
güngören kiralık eşya deposu

Depolarımız Ne Kadar Güvenli?

Depolarımızın güvenliğini vardiyalı olarak çalışan güvenlik personellerimizin yanında kamera ve güvenlik sistemleri kullanarak koruyoruz. Güvenlik için kullandığımız teknolojilerin yetersiz kalması gibi durumlar söz konusu olduğu zaman hiç tereddüt etmeden daha iyi bir teknolojiye geçiş yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Güvenlik konusu bizim için çok önemli çünkü müşterilerimizin emanetlerine sahip çıkmaktayız. Bu sebeple her türlü önlemi aldıktan sonra eşyaları sigortalı olarak depolamaktayız. Sigortalı olarak güvenli depolarda muhafaza edilen eşyalarınıza herhangi istenmeyen bir zarar gelmesi durumunda bütün zararınız sigorta acentelerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Güngören Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Kaliteden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından taviz vermeden uygun fiyatlı eşya depolama yapmaktayız. Eşya depolama seçeneklerimizi iki başlığa ayırmak istediğimiz zaman sandık depo seçenekleri ve odalı eşya depolama seçenekleri olarak guruplayabiliriz. Örneğin odalı eşya depolama seçeneğini seçtiğiniz takdirde size kiralanan oda depolara istediğiniz zaman eşya eklemesi ve eşya çıkarması yapmanız mümkündür. Üstelik bu seçenekte odalar kişiye özel olduğu için anahtarda sadece müşteride bulunmaktadır. Eşya depolama ücretleri kutu depolama seçeneklerinde minimum 100 TL+KDV ile başlarken kişiye özel odalı depolama seçeneklerimizde ise 350 TL+KDV olarak belirlenmiştir daha detaylı bilgi için Depolama Ücretleri sayfasına bakabilirsiniz.

Güngören Eşya Depolama Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Eşya depolamada belli bir ücretlendirme politikamız olsa bile nakliye ücretlerinde aynı durum söz konusu değildir. Bunun en büyük nedeni nakliye ücretlerinin çok fazla etkene göre değişmesidir. Eşyanın miktarına göre kullanılacak araç eşyaları taşıyacak eleman sayısı ve eşyanın hangi kattan alınacağı vb. gibi bir sürü etken nakliye ücretlerine etki etmekte bundan dolayı İletişim sayfasından bize ulaşarak fiyat almanız en sağlıklısı olacaktır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı