Üsküdar Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Üsküdar Eşya Depolama

Firmamız Üsküdar eşya depolama hizmetini yıllardır siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır ve bu hizmetleri her geçen gün kendini yenileyerek kadrosunu güçlendirerek ve depo alanlarını nitelik ve nicelik bakımından değerini arttırarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. İstanbul’un tarih kokan ilçelerinden Üsküdar ilçesi tarihi mekânlarıyla dünyanın sayılı yerlerinden biridir. İstanbul’un bir çok ilçesinde olduğu gibi Üsküdar ilçesinde yaşayan insanların büyük bir kısmı küçük evlerde yaşamaktadır. Bu yüzden evlerine sığmayan eşyalarını depolamak istemektedirler. Uğur depolama olarak Üsküdar ilçemizde yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizin eşyalarını evlerinden alıp depolarımızda her türlü önlemi alarak depolamaktayız. Yılların verdiği tecrübe sayesinde Üsküdar eşya depolama hizmetini verirken müşterilerimizin memnuniyeti için ne gerekiyorsa onu yapmaktayız.

üsküdar kiralık eşya deposu

Üsküdar Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızın güvenliği için depolarımızı sürekli olarak kamera sistemleri ile izliyoruz ve vardiyalı güvenlik elemanlarımız tarafından depolarımız 7/24 korunmaktadır. Depolarımız eşyalarınızın güvenliği ve temiz olarak depolanması için en iyi şekilde dizayn edilmiştir. Her türlü önlemi almamızın yanında eşyalarınızın güvenliğinden ödün vermemek için bütün eşyalarınızı depolarımızda sigortalı olarak depoluyoruz. Üsküdar eşya depolama hizmeti ile sigortalı olarak depolanan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda bütün zarar sigorta tarafından karşılandığı için bu zararın size hiçbir yansıması olmamaktadır.

Uygun Fiyatlı Eşya Depolama Üsküdar

Firmamız en kaliteli eşya depolama hizmetini sunmasının yanında kaliteden ödün vermeden uygun ücretlere eşya depolama hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin sayısını arttırmak ve her kesimden insana eşya depolama hizmeti sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İnsanların eşya depolamaya ihtiyacı her geçem gün artmaktadır. Bunun en büyük sebebi günümüzdeki evlerin genel olarak daha küçük inşa ediliyor olmasıdır. Uğur Depolama her kesimden insana daha uygun fiyatlara hizmet vermek için depolarının sayısını ve boyutunu arttırarak hizmet verdiği kişi sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Eşya depolama hizmeti alan kişilerin sayısı arttıkça toplam maliyet artsa da kişi başına düşen maliyetler azalacağı için daha uygun ücretlere depolama hizmeti verebiliriz.

Üsküdar Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Eşya depolama ücretlerimiz genel olarak değişmemektedir. Üsküdar eşya depolama hizmetinde de sigortalı olarak eşya depolama hizmetini diğer illerimizde nasıl ücretlendiriyorsak Üsküdar eşya depolamada da aynı şekilde ücretlendirmekteyiz. Sandık depolarımızda en uygun fiyatlı olan depolama seçeneğimiz mini depolama olup bunun ücreti 100 TL + KDV’dir. Odalı eşya depolama seçeneklerimize geldiğimize en uygun ücretli olan tek odalı depolama seçeneği 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı