Beylikdüzü Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Beylikdüzü Eşya Depolama

Eşya depolamak için optimum alanlara sahip olan depolarımızda kişiye ait oda sistemleri kullanarak Beylikdüzü ilçesindeki müşterilerimize de en uygun fiyata Premium hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bundan dolayı müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları bizim için çok önemlidir. Beylikdüzü eşya depolama hizmetini yıllardır vermekteyiz ve bu hizmeti her geçen gün kendimizi geliştirerek vermeye devam edeceğiz. Uğur Depolama olarak eşyalarınızı sizden nasıl aldıysak geri teslimini de aynı şekilde sorunsuz olarak yapmak için gerekli olan düzen ve sistemlere sahibiz. Eşyalarınızı kendi önlemlerimiz ile korumanın yanında bütün hepsini sigortalayarak işimizi garantiye almaktayız. Siz siz olun değerli eşyalarınızı asla sigortalamadan depolayan firmalara güvenmeyin. Güvenli depolama için bize iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

beylikdüzü eşya deposu kiralama

Beylikdüzü Sigortalı Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti bizim gözümüzde çok büyük bir sorumluluk demektir. İnsanlar sizin firmanızı seçip eşyalarını sizin depolarınızda depoladığı zaman bir nevi size eşyalarımı emanet ediyorum lütfen iyi bir şekilde koru demek istiyor. Burada firmaya düşen görev emanete en iyi şekilde sahip çıkıp müşteri istediği an aldığı gibi teslim edebilmesidir. Depolanan eşyaya tedbirsizlikten dolayı zarar gelmesi demek bizim gözümüzde emanete hıyanet etmek oluyor. Eşyalarınızı bu anlayışla depoluyor ve koruyoruz. Beylikdüzü eşya depolama hizmetinde eşyalarınıza zarar gelmesin diye depolarımızı en uygun şekilde dizayn ediyoruz. Güvenlik sistemleri adına alınması gereken her türlü önlemi almamızın yanında bütün eşyalarınızı sigortalı olarak depolamaktayız. Sigortalı olarak Beylikdüzü eşya deposu kiralama hizmeti vermemizin en büyük nedeni de yukarıda da belirttiğim üzere eşyalarınızı emanet gibi görüp emanete nasıl sahip çıkılmalı ise öyle sahip çıkmamızdan kaynaklanmaktadır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Ücretleri ne kadar?

Depolama ücretlerimiz bütün ilçelerimizde sabittir. Fiyatlandırma konusunda mümkün olduğunca en iyi fiyatı verip en iyi hizmeti yapma gayesindeyiz. Zaten fiyat konusunda iyi olmayan, yüksek meblağlar isteyen firmaların genelde daha küçük kurumsal olmayan işletmeler olduğunu görmeniz mümkündür. Ne kadar çok müşteri o kadar çok depo ne kadar çok depo o kadar uygun fiyat ilkesi ile yola çıkarak kendimizi büyütmeye ve en iyi hizmeti en uygun fiyata sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Eşya depolama ücretlerimiz minimum olarak 100 TL + KDV den başlamaktadır üst limiti eşyalarınızın boyutuna kiralayacağınız depoya göre değişiklik gösterse de Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfamızdaki tablolarımız ile genel olarak tercih edilen depolama tercihlerimizin ücret bilgisine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak nakliye ücretleri dahil olarak tam bir fiyat öğrenmek için İletişim sayfamızdaki farklı iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı