Küçükçekmece Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece ilimizde de nüfusun artma hızı birçok ilimizden daha fazladır. Bu yüzden Uğur Depolama olarak artan nüfusun eşya depolama ihtiyacını karşılamak için Küçükçekmece ilimizde de hizmet vermekteyiz. Her geçen gün müşteri geribildirimleri sayesinde kendini geliştiren bir firma anlayışı ile yoluna devam eden Uğur Depolama tecrübeli kadrosuyla ve kendine ait araçları ile eşyalarınızı evinizden alıp depolara getirerek depolamaktadır. Piyasadaki bazı depolama firmalarının aksine eşyalarınızın hepsini sigortalı olarak depolamaktadır. Güvenli depo alanları ve işinde ehil personelleri ile Küçükçekmece’de bulunan eşyalarınızı bütçenize ve eşyalarınızın kaplayacağı alanın büyüklüğüne göre bir depo alanı seçerek depolayabilirsiniz.

küçükçekmece eşya depolama

Küçükçekmece Odalı Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama dediğimiz zaman ihtiyaç ve tercihlere göre farklı depolama seçenekleri karşımıza çıkmaktadır. Odalı eşya depolama seçeneği de bunlardan biridir. Firmamız odalı eşya depolama sistemini kullanan ilk firmalardan biri olarak bu depolama şeklinde oldukça tecrübelidir. Odalı eşya deposu kiralama seçeneğini diğer depolama şekillerinden ayıran en büyük özelliği her odanın sadece bir müşteriye ait olmasıdır. Müşteri istediği zaman kendine ait olan odaya eşya ekleme ve eşya çıkarma özgürlüğüne sahiptir. Bu özelliğinden dolayı odalı eşya depolama sistemini evinize eşya depolamak için eklenmiş bir oda olarak düşünebilirsiniz. Odalı eşya depolama ücretlerimiz minimum olarak 250 TL + KDV olarak belirlenmiş olup kiralayacağınız alanın boyutuna göre ücretler değişmektedir. Daha detaylı bilgi için Depolama Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kiralık Eşya Deposu

Uğur Depolama en iyi hizmeti en uygun ücretlere verme misyonu sayesinde siz müşterilerimizin yüzünü güldürecek ücretler ile piyasada varlığını göstermektedir. Her türlü ihtiyaca yönelik depolama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Genel olarak bu seçenekler odalı eşya depolama ve sandık depo seçenekleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki depolama şeklinde temel fark odalı eşya depolama da eşya ekleme ve çıkarma olanağınız varken sandık deponun hacminden dolayı böyle bir kullanıma izin vermemesidir. Bütün odalı depolarımızda ve sandık depo çeşitlerimizde eşyalarınızı sigortalı olarak depoluyoruz.

Küçükçekmece Kiralık Eşya Deposu Ücretleri

Depolama ücretlerimiz İstanbul’da bulunan bütün ilçelerimiz için belirlenmiş olup minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Ücretlerimiz kiralayacağınız sandık depo veya odalı deponun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Eşya depolama ücretlerimiz konumuna göre değişmekle beraber aynı eşyayı depolayabilecek kiralık evler ile kıyaslandığı zaman 60% ve %70’lere varan kâr oranı sunmaktadır. Depolama ücretlerimize daha ayrıntılı bir şekilde bakmak için sayfamızın Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Eşyaların evinizden veya ofisinizden nakliyesini sahip olduğumuz araç filolarımız ile yapmaktayız. Nakliye ücretleri konusunda belirli bir fiyat veremiyoruz çünkü nakliyat ücretleri çok farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Nakliyat için detaylı bilgi almak isterseniz İletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı