Kağıthane Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Kağıthane Eşya Depolama

Eşya depolama bazı durumlarda lüksmüş gibi görünse de Kağıthane ilçesinde küçük bir eve taşındıysanız bu sizin için gereklilik olabilir. Uğur Depolama olarak Kağıthane eşya depolama hizmeti veren ve bu işte tecrübeli bir firmayız. Kurumsal bir firma olmamız tecrübeli olduğumuzun kanıtıdır. Eşyalarınızı gece gündüz kamera sistemleri ve güvenlik personelleri ile korunan eşya depolamak için dizayn edilmiş depolarımızda sigortalı olarak depolamaktayız. Daha detaylı bilgi almak ya da depo kirası için talepte bulunmak isterseniz iletişim sayfasındaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.

kağıthane kiralık eşya deposu

Kağıthane Eşya Deposu Kiralama Nasıl Yapılır?

Sorun yaşamadan eşya depolamak için dikkat etmeniz gereken adımlar:

  • 1. Depolanacak Eşyaların Belirlenmesi:

İlk olarak depolanacak eşyaları belirlemeniz gerekmektedir. Bu adımda eşyalrımızın miktarını ve ne kadar büyüklükte bir alana sığabileceğini hesaplamamız gerekmektedir. Bu adım çok önemlidir fakat bir sonraki adımda seçeceğimiz firmadan yardım alarak daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

  • 2. İyi Bir Firma Seçmek:

Firma seçerken çok dikkatli bir şekilde davranılması gerekmekte ve mümkünse seçebileceğiniz firmaların depolarını görmeniz iyi olacaktır. Bu adımda Uğur Depolamayı seçmeniz durumunda ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti alıp eşyalarınızı depolamak için yeterli büyüklüğe sahip ve bütçenize uygun olan depolama seçeneğinin hangisi olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Firma seçerken firmanın kurumsal olup olmadığına ve tecrübesine bakmak çok önemlidir. 1978’den beri hizmet veren firmamız Kağıthane eşya depolama konusunda oldukça tecrübelidir. Bunun yanında kurumsal bir firma olmasından dolayı sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Araştırma yaparak belirlediğiniz firmaların depolarını gezin böylelikle eşyanızın nerede depolanacağını görmüş olacağınızdan firma seçimi de kolay olacaktır.

  • 3. Eşyaların Hazırlanması ve Depoya Taşınması:

Bu adım ve sonraki adımlarda sizden çok, firmanın sorumluluğunda olan maddeleri yazacağız. Eşyalar üretildiği malzemeye göre güzelce ambalajlanmalıdır. Genel olarak paketleme ve ambalajlama görevi sizin göreviniz olmasa da başkasının paketlemesini istemediğiniz eşyaları paketleyebilirsiniz. Uğur Depolama olarak eşyaların cinsine göre en uygun paketleme biçimi ve en uygun paketleme malzemesi hangisi ise onu kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz. Eşyaların paketlenmesi kadar önemli bir diğer mevzu ise eşyaların depolarımıza nakliyesidir. Hiç şüphesiz eşyaların tecrübeli ve işinin ehli kişilerle taşınması verilebilecek en güzel karar olacaktır. Bizim firmamızı seçmeniz durumunda tecrübeli eleman kadromuz sayesinde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın depoya sıkıntısız bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz.

  • 4. Depolanan Eşyaların Güvenliği:

Bu adım tamamen seçeceğiniz firmanın sorumluluğunda olan bir konudur. Bu yüzden Uğur Depolama olarak bizim eşya güvenliği için neler yaptığımızdan bahsetmek istiyorum. Depolarımızı gelip gördüğünüz zamanda aldığımız önlemleri görebilirsiniz. Eşyalarınızı kameralar ile 7/24 boyunca izliyoruz. Depolarımızda vardiyalı güvenlik elemanları çalışmakta ve bunun yanında eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan teknolojik altyapıya sahibiz.

Yukarıda saydığımız adımları rahat bir şekilde uygulamanızı sağlayacak en önemli unsur tabii ki de seçtiğiniz firma olacaktır. Uğur Depolamayı seçmeniz durumunda gözünüzün arkada kalmayacağından emin olabilirsiniz. Üstelik odalı eşya depolamayı tercih etmeniz durumunda eşya ekleme ve çıkarma kolaylığı ile birlikte deponun anahtarı sadece sizde bulunacaktır.

Kağıthane Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretlerimiz bütün ilçelerimizde sabit olup minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Eşyalarınızın kaplayacağı alana göre seçeceğiniz depo seçeneğine göre ücretler belirlenmektedir. Diğer depolama seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için sayfamızda bulunan Neler Sığar? Kısmından detaylı bilgi alabilir Depolama Ücretleri sayfamızdan da bütün depolama seçeneklerimizin ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı