Sancaktepe Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe ilçesi İstanbul’da ki ilçeler arasında nüfus artışı yüksek olan ilçelerden biridir. Nüfusun artmasının en büyük sebebi bu ilçeye yapılmış ve yapımı devam eden yeni binalar ve evlerdir. Bu yeni evler daha fazla insana ev satmak ve kiralamak amacı ile yapıldığı için genel olarak eski evlere göre daha küçük alanlara sahiptir bu yüzden Sancaktepe ilçesine yeni taşınmış olan kişilerin eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyması şiddetle muhtemeldir. Bu ihtiyacı önceden görerek depolarını bu bölgeye yakın konumlandıran Uğur Depolama sayesinde sizde eşyalarınızı size yakın olan bir depoda depolayabilirsiniz. Farklı depo seçeneklerinden birini seçip bize talebinizi ileterek eşyalarınızın evinizden veya ofisinizden alınmasını talep edebilirisiniz.

sancaktepe kiralık eşya deposu

Sancaktepe Güvenli Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetinin en önemli hususlarından biride depolama için emanet edilmiş olan eşyaları güvenli alanlarda depolamaktır. Depo alanlarımızın güvenliğini gelişmiş teknolojiler kullanan güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri ile sağlamaktayız. Bunun yanında vardiyalı olarak çalışan güvenlik görevlilerimizde depolarımızın korunması hususunda çok büyük rol almaktadır. Depolarımızın güvenliği kadar müşterilerimizin firmamıza olan güveni de çok önemli bir konudur. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için her konuda şeffaf bir şekilde çalışmayı hedeflemekteyiz. Bize telefonla veya diğer iletişim kanalları ile ulaşarak bizim hakkımızdaki en doğru bilgiyi öğrenerek eşya depolama için firmamızı seçebilirsiniz.

Sancaktepe Hijyenik Eşya Depolama

Depolarımız düzenli olarak temizlenmekte ve gerektiğinde ilaçlanmaktadır. Bize depolanması için emanet etmiş olduğunuz değerli eşyalarınızı temiz, haşere ve böceklere karşı korunaklı depolarımızda depolamaktayız. Sancaktepe eşya depolama hizmetinde depolarımız eşyalarınızın hem maddi olarak hem de hijyenik olarak zarar görmemesi için gerekli olan bütün teknolojiler ile donatılmıştır. Depolarımızı kendi gözünüzle görüp karar vermek isterseniz İletişim sayfamızdaki iletişim kanallarından herhangi biri ile bize ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Sancaktepe Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama hizmetinde hem eşyaların depolara taşınması hem de depolara taşınan eşyaların güzel bir şekilde depolara yerleştirilerek depolanması işlemleri vardır. Firmamız sahip olduğu farklı büyüklükte nakliye araçları sayesinde eşyalarınızı evinizden veya ofisinizden alarak depolarına taşımaktadır. Eşyalarınızı güvenli ve hijyenik depolarımızda sigortalı olarak depoluyoruz. Nakliye ücretlerimizi belirlerken çok farklı kriterler bulunduğu için İletişim sayfasından bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Eşya depolama ücretlerine geldiğimiz zaman ise minimum 100 TL + KDV olarak belirlenmiş olup depolayacağınız alanın hacmine göre değişiklik göstermektedir. Depolama ücretlerine sayfamızda bulunan fiyatlandırma kısmının altındaki Depolama Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hem depolama hem de nakliye için toplam fiyat almak için İletişim sayfamızdan istediğiniz iletişim kanalı ile bize ulaşıp fiyat talep edebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı