Kartal Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Kartal Eşya Depolama

Kartal ilçesi İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden birisi olmasının yanında adalara bakan sahili ile güzel bir ilçemizdir. Bugüne kadar Kartal ilçesinde eşya depolama hizmeti verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Evlerinizde koyacak yer bulamadığınız eşyalarınızı depolamak istiyor ve Kartal ilçesinde yaşıyorsanız Uğur Depolama olarak sizin de imdadınıza yetişiyoruz. Eşyalarınızı evinizden alıp depolara taşımasını kendi araçlarımızla yapıp depolara gelen eşyalarınızı zarar görmeyecek bir şekilde oda depolarda veya isteğe göre kutu depo seçenekleri ile depoluyoruz. Son derece korunaklı depolarımızda eşyalarınıza ve bütçenize uygun seçeneklerle eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

kartal kiralık eşya deposu

Kartal Sigortalı Eşya Depolama

Kartal eşya depolama hizmetinde en önemli konu tabii ki de güvenli eşya depolamadır. Uğur Depolama olarak depolarımızda alınması gereken her türlü tedbiri alarak eşyalarınızı güvenli depo alanlarımızda depoluyoruz. Depo alanlarımızı korurken hem insan gücünden hem de teknolojinin gücünden faydalanmaktayız. Kartal eşya depolama hizmetini sigortalı olarak vermemizin nedeni tabii ki de gerekli önlemleri almamıza rağmen eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda sigorta sayesinde bu zararın size yansımayacak olmasıdır.

Eşya Depolama Alanlarımız

Depo alanlarımız sürekli olarak kameralar ve vardiyalı güvenlik elemanları ile korunmaktadır. Kartal eşya depolama hizmeti verirken sizin eşyanız bizim emanetimiz düşüncesiyle depolanan eşyaların hepsini bize emanet edilmiş eşya olarak görmekteyiz. Depo alanlarımız doğal afet, sel, yangın gibi durumlar düşünülerek tasarlanmıştır.

Kartal Eşya Depolama Ve Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Depolama ücretlerine geldiğimizde eşyaların nakliye ücreti ve depolama ücreti karşımıza çıkmaktadır. Kendi nakliye araçlarımıza sahip olduğumuz için Kartal eşya depolama hizmetinde eşyaların depolara taşınmasında ve depolardan tekrar ev ve ofislere taşınması sırasında kendi araçlarımızı kullanmaktayız. Nakliye ücretini evin ve eşyanın durumuna göre belirlemek daha faydalı olacağını bildiğimiz için nakliye fiyatı almak isterseniz İletişim sayfamızda bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Depolama ücretlerimiz minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Bütün depolama seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için neler sığar kısmından diğer depolama seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yine isterseniz İletişim sayfamızdan bize ulaşıp kafanıza takılan soruları sorabilir veya eşyalarınızın hangi depo alanına sığabileceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı