Asya Yakası

Alanlarımız

 

Asya Yakasına Hizmet Veriyor musunuz?

Firmamız Türkiye’nin birçok noktasında eşya depolama konusunda hizmet vermekte olup Asya yakasında da yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı profesyonel ve tecrübeli ekibimizle mümkün olan en kısa sürede demonte edip paketledikten sonra depolarımıza getirilerek en uygun şekilde istiflenerek korunmaktadır.

Eşyalarım sigorta kapsamında mı?

Eşyalarınızın hepsi anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi tarafından sigortalanmaktadır. Bu yüzden içiniz rahat olabilir. Her türlü önlemi almamıza rağmen yine de eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınızın karşılanacağından şüpheniz olmasın.

Depolarınız Ne Kadar Güvenli?

Depolarımızda depolamış olduğunuz eşyalarınıza son derece titiz davranarak gelebilecek her türlü zarara karşı önlem almış bulunmaktayız. Eşyalarınızı çalışmakta olduğumuz sigorta acentesi tarafından sigortalanarak depolanmaktadır. Bunun yanında depomuzda gerekli olan güvenlik ve kamera sistemleri mevcut olup depolarımızı koruyan yeteri kadar güvenlik personelimiz bulunmaktadır.

Eşyalarımı istediğim zaman alabilir miyim?

Eşyalarınızı almak istediğiniz zamandan en az 3 gün önce bizi haberdar etmeniz durumunda sıkıntısız bir şekilde eşyalarınızı bizden talep etmeniz mümkündür. Demonte edilerek depomuza getirilmiş olan eşyalarınızın montajı da aynı şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınız profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılacağı için eşyalarınız sizden alınırken nasılsa size verilirken de aynı durumda olacaktır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı