Hakkımızda

Kurumsal

 

Uğur Depolama, Uğur Grup şirketleri bünyesinde 2010 yıllında kurulmuştur. Uğur Grup şirketleri çatısı altında geniş bir yelpazeye sahip hizmet alanları bulunmaktadır. Depolama hizmetleri,  taşımacılık, lojistik, turizm, gıda gibi farklı iş kollarına ve sektörlere hizmet veren kurumsal bir ağa sahibiz.

Uğur depolama 10 yıllık iş geçmişi ile sektöründe bilinen markalar arasında yerini almayı başarmıştır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde depolama hizmetlerimizi gerçekleştirmiş olduğumuz 1.1 milyon TL lik yatırım ile sürdürüyor ve her yıl yeni yatırımlar gerçekleştirerek müşterilerimize kaliteli hizmet sağlıyoruz. Depolarımızın güncel standartlara uygun hale gelmesi için müşteri istek ve taleplerine anlık cevap veriyoruz. Şirketimizin sektöre yön vermesindeki temel sebeplerden biri, bütün etik kurallarımız ile çalışmalarımıza aralıksız  devam ettiğimizdendir.

 

 

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul Kadıköy’de Uğur kardeşleri tarafından kurulmuştur.Evden eve nakliye sektörü ile ticarete başlan firma daha sonra Lojistik,Depolama ve Turizm faaliyetlerinde hizmet sunmayı hedefledi.1999.yılından Türkiye’nin geneline  bilgisayar ve akıllı sınıf  kurulum ve dağıtımını  projesini başarı ile yapmıştır. Türkiye’nin en büyük projelerinden biri okullara tablet bilgisayar dağıtımını yapmakta olan firmamız geniş müşteri ağı ile evden eve nakliyat ,Dağıtım,Lojistik,Depolama ve Yurtdışı taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

 • 1978

  Firmamızın İlk Yılları

  Bu yıllarda nakliye ve eşya depolama sektöründe kendimizi gösterdiğimiz ilk yıllardı ve ve bu yıl firmamızın kuruluş yılı olarak bilinmektedir. Kuruluş yıllarımızda nakliyenin zor olduğu dönemlerde nakliye aracı olarak at arabaları kullanılmakta olup ağır ve hafif ticari kamyonlar nakliye aracı olarak çok nadir bir şekilde kullanılıyordu.

 • 1982

  Kuruluş Yıllarımız

  Firmamız resmi olarak 1982 yıllında nakliye ve eşya depolama faaliyetlerinin yapılması için vergi mükellefi olmuştur. Faaliyet yıllarımızda ilk ağır nakliye kamyonumuz ile hizmet vermeye başladık.

 • 1995

  Gelişme Yıllarımız

  Tecrübelerimizin ön planda olduğu hizmet kalitemizin yükseldiği 17. yılımızda, müşteri memnuniyetine önem vermeyi ilkelerimiz haline getirmişizdir. Sektörde lider firmalardan biri olmamıza en çok katkısı olan yıllar da bu yıllardır. Kullandığımız ambalaj ürünlerinin kalitesini yükselterek ve daha tecrübeli, işinin ehli elemanlar ile verdiğimiz hizmetinde kalitesi artmıştır.

 • 2001

  Akıllı sınıf Projesi (MEB)

  Devlet okullarında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen akıllı sınıf projesini 2001 yıllında Sentim bilişim, informatik bilgisayar firmaları ile sözleşeme imzalayarak büyük bir projeyi 2001 yılından 2004 yılına kadar sürdürdük ve başarıyla sonuçlandırdık.

 • 2010

  Filo ve Depolama

  Bu yıllarda araç filomuza 4 yeni araç ekleyerek araç sayımızı 12’ye çıkarttık. Eş zamanlı olarak lojistik alanında kullandığımız 5 adet tırımız ile lojistik destek hizmeti vermeye başladık. Aynı zamanda 2000 m2 depolama alanlarımız ile birlikte eşya depolama konusunda profesyonel bir şekilde hizmet vermeye başladık. 1.1 milyon dolar civarında yatırım yaparak pratik ve kolay eşya depolama sistemleri geliştirmiş olup sektördeki teknolojileri ilk kullanan firmalardan bir olduk.

 • 2020

  Geçmişten Bugüne

  Sektörde 42 yıllık deneyimimiz ile birlikte kazanmış olduğumuz yetkinliklerimiz ile oluşturduğumuz işinin ehli, profesyonel eleman kadromuzu müşteri odaklı hizmet vermek için en iyi şekilde kullanıyoruz. Bunun yanında farklı boyutlarda araç filolarımız ve gün geçtikçe büyüttüğümüz depo alanlarımız ile kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Sürekli kendini geliştiren ve büyüten Uğur Depolama’nın en büyük hedeflerinden biri de en iyi eşya depolama hizmetini her kesimden kullanıcıya en uygun ücretler ile  sunmaktır. Son derece güvenli ve temiz depolarımızda rekabetçi fiyatlar ile sigortalı olarak eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

 


Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı