Midi Depolama

Neler Sığar

 

Boyutlar:  1.2m x 1.2m x 2.0m
Hacim: 2.88m³
MIDI EŞYA DEPOLAMAYA NELER SIĞAR?
1 Buzdolabı ve 14 Koli eşya sığar.
VEYA
14 Kayak Takımı ve 12 Bavul sığar.
VEYA
6 Kişilik Yemek Masası, 6 Sandalye ve 4 Koli eşya sığar.
VEYA
48 Koli eşya sığar.

midi-depolama

 Midi kutu boyutları; İç yüksekliği 1.2metre, Genişliği 1.2metre, Uzunluğu 2metre olan Midi kutu olarak adlandırdığımız kutumuz mini kutumuzdan biraz daha büyük olarak 2.88m³ hacmindeki eşyaları depolamak için idealdir.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar?

 Bu kutumuz Mini kutumuzda da olduğu gibi taşınmaya karar vermiş kişiler için uygundur. Mini kutumuzdan farkı ise neredeyse mini kutumuzun 3 katı büyüklüğe sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Midi kutumuzda 1 buzdolabı, 14 koli eşya veya 14 kayak takımı, 12 bavul veya 6 kişilik yemek masasını sandalyeleri ile birlikte depolarken size 4 koli daha eşya depolama imkânı sağlar. Sadece kolilerle dolu eşya koymanız durumunda 48 koli eşya sığabilecek kapasiteye sahiptir.

Ne kadar güvenli?

 Kutularımızda eşya depolarken bizim için en önemli ölçütlerden biride güvenli depolamadır. Midi kutumuzda da bu hassasiyetimiz devam etmektedir. Güvenlik bizim için eşyalarınızı en uygun ortamda zarar (nem, küf, vb.) görmeden depolamanın yanında depolarımızı da kamera ve güvenlik sistemleri kullanarak olması gerektiği gibi korumaktır. Depolanan eşyaların hepsinin sigortası çalışmakta olduğumuz sigorta acentesi ile güvence altında olması da güvenlik için aldığımız önlemlerden biridir.

Ücretlendirme:

Sigortalı olarak depolanan eşyalarınızın depolama ücreti aylık olarak 180₺+KDV olarak alınmaktadır. Eğer İstanbul’un Anadolu yakasında iseniz nakliye ücretimiz 200 ₺ Avrupa yakasında iseniz nakliye ücreti 250 ₺ olmaktadır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı