Ultra Depolama

Neler Sığar

 

 

Boyutlar:  1.8m x 2.3m x 2.0m
Hacim: 8.28m³
ULTRA EŞYA DEPOLAMAYA NELER SIĞAR?
1 Buzdolabı, 2 Kapılı Dolap, 1 Çamaşır Makinesi, 1 Buzdolabı, 3 Kapılı Dolap, 12 Koli ve 6 Sandalye sığar.
VEYA
6 Kişilik Yemek Masası, 6 Sandalye, 1 (3.5m x 2.5m) Halı, 2 Kişilik Yatak, Tek Kişilik Yatak, 12 Koli eşya sığar.

ultra-maxi-depolama

ULTA kutu boyutları; İç yüksekliği:1.8metre, Genişliği:2.3metre, Uzunluğu:2metre olduğundan dolayı en büyük kutumuz olan MEGA kutumuzdan küçük fakat orta boyuttaki Maxi kutumuzdan daha büyük olmasıyla 8.28 m³ lük bir alanda eşya depolamanıza imkân sağlar.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar?

ULTRA olarak adlandırdığımız kutumuz çok fazla eşya depolayacak ama 1+1 ev eşyası kadarda fazla eşya depolama ihtiyacı bulunmayan kişilere hitap etmektedir. Eğer sizde MEGA kutu fazla gelir Maxi kutu ise yetersiz hacimde diyenlerdenseniz ULTRA kutumuz tam size göredir. Tablomuzu incelediğinizde de kutumuzun ne kadar büyük olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. 6 Kişilik yemek masası, 6 sandalye, 1 (3.5m x 2.5m) halı, çift kişilik yatak, tek kişilik yatak, 12 Koli eşya depolayabilmektedir.

Ne kadar güvenli?

Eğer ULTRA kutumuz depolama ihtiyacınızı karşılayacak büyüklükte ise güvenlik konusunda endişe etmenize hiç gerek yok. Eşyalarınız nemlenme, küflenme, vb. zararları almaması için her kutumuzda kullandığımız delikli yapı ULTRA kutumuzda da bulunmaktadır. Hırsızlık gibi kötü eylemlerden korunmak içinde depolarımızda bütün güvenlik önlemleri alınmıştır ve eşyalarınızın hepsi sigortalanacaktır.

Ücretlendirme:
Yukarıda anlatmış olduğum hizmetlerin hepsi içinde eşyalarınızın sigortalanması da dahil olarak ödemeniz gereken ücret aylık olarak 220 ₺+KDV şeklindedir. İstanbul için nakliye ücretlerimiz ise Anadolu yakasında 300 ₺ Avrupa yakasında 350 ₺ olarak alınmaktadır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı