Maksi Depolama

Neler Sığar

 

Boyutlar: 1.8m x 2.3m x 1.0m
Hacim: 4.14m³
MAXI EŞYA DEPOLAMAYA NELER SIĞAR?
7 Sandalye ve İkili Kanape sığar.
VEYA
2 Kişilik Yatak ve 12 Koli eşya sığar.
VEYA
6 Sandalye ve 3’lü Kanape sığar.
VEYA
69 Koli eşya sığar.

maxi-depolama

 

Maxi kutu boyutları; İç yükseklik:1.8metre, Genişlik:1metre, Uzunluk:2metre-30 cm olan Maxi kutularımız içerisinde 4.14m³’e kadar eşya depolama kapasitesine sahiptir. Bu kutumuz diğer kutularımızla kıyaslandığı zaman hacim olarak orta büyüklükte bulunan kutumuzdur.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar?

Bu kutumuz büyük bir evde otururken daha küçük bir eve taşınmaya karar vermiş ama taşınacak olduğu eve sığmayan eşyalarını depolamak isteyen kişilere hitap etmektedir. Eğer sizde yukarıdaki tabloda da belirttiğimiz gibi 7 sandalye, ikili kanepe depolama veya 2 kişilik yatak, 12 koli eşyayı bu kutumuzda depolayabilirsiniz. Yahut 6 sandalye, 3’lü kanepe depolama veya 69 koli eşya depolama, ya da bu saydığımız miktar ve boyutlarda depolamak istediğiniz eşyalarınız varsa Maxi kutumuz sizin için hayat kurtarıcı niteliğinde olacaktır.

Ne kadar güvenli?
Maxi kutularımız yukarıda belirttiğimiz miktarda eşyayı depolayabilmesinin yanında güvenli ve temiz olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Maxi kutularımızın havasız kalarak içinde nem olmasını önlemek amacıyla kutularımız rahat hava alabilmesi için hava deliklerine sahiptir. İstifleme yaparken eşyalarınızın nasıl zarar görmeden depolanacağı düşünülerek kutulara güzel bir şekilde dizilmektedir. Aynı şekilde kutularımızı depolayarak bir nevi büyük kutu görevini üstlenen depolarımızda da benzer bir hassasiyetle dizayn edilmiştir. Bunun yanında tabii ki depolarımız hırsızlık olaylarına karşı güvenli olması için gerekli güvenlik ve kamera teknolojilerini kullanmaktadır.

Ücretlendirme:
Ücretlendirme eşyalarınızın depolanacağı ay başına ürünlerinizin sigorta ücretini de hesaba kattığımız zaman 200₺+ KDV olarak belirlenmiştir. İstanbul için Anadolu ve Avrupa yakalarında nakliye ücretlerimiz ise eşya Anadolu yakasında ise 250 ₺ Avrupa yakasında ise 300 ₺ olarak alınmaktadır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı