Avantajlar

Depolama Nedir

 

Eşya Depolamanın Avantajları

 Günümüzde insanların çoğu küçük evlerde yaşamaktadır. Artık insanlar çoğu zaman sahip oldukları ve değer verdikleri eşyalarını evlerinde depolayacak, saklayacak yer bulamamaktadır. Eşya depolama hizmetini en önemli avantajlarından biri tamda burada ortaya çıkıyor. Saklamak istediğiniz, değer verdiğiniz veya sezonluk kullandığınız eşyalarınızı depolamanıza olanak sağlıyor. Örneğin arabanızın yaz veya kış lastiklerini depolamak buna örnek olarak verilebilir.

Eşya depolamanın diğer bir avantajı ise eşyalarınızın güvenli, hijyenik ve eşya depolama için uygun ortam koşullarının sağlandığı alanlarda saklanıyor olmasıdır. Bunun yanında depolarımız gerekli güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri kullanılarak korunsa dahi eşyalarınızın hepsini sigortalı olarak depolamaktayız.

Eşya depolama hizmetinin kurumsal alanda da çokça avantajı vardır. Bu avantajlardan biri ofis eşyalarınızı belirli bir süreliğine saklamak, depolamak istediğiniz zaman ortaya çıkmaktadır. Ofis eşyalarınızı kullanmadığınız kiralık bir ofiste tutacak olursanız depo ücretlerimiz kira bedellerinden yaklaşık olarak %70 daha uygun olduğu için büyük bir zarara uğrayacaksınız. Hem de kullanmadığınız halde depolama hizmeti kullanmak yerine kiralık bir ofiste tutacak olduğunuz eşyaların size çok fazla masrafının olmasının yanında eşyalarınız sigortalı olmayacağı için zarar gördüğünde dönüşü olmayacaktır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı