Mini Depolama

Neler Sığar

 

Boyutlar: 1.0m x 1.0m x 1.0m
Hacim: 1.0m³
MİNİ EŞYA DEPOLAMAYA NELER SIĞAR?
1 Fırın ve 7 Koli eşya sığar.
VEYA
1 Bulaşık Makinası ve 7 Koli eşya sığar.
VEYA
6 Sandalye ve 4 Koli eşya sığar.
VEYA
8 Binek Araç Lastiği sığar.

mini-depolma

 

Mini kutu boyutları; İç yükseklik 1metre, Genişlik 1metre, Uzunluk 1metre olmak üzere  olmak üzere içerisinde 1.0m³ eşya depolama imkânı sunmaktadır. Mini kutu depolarımızda kullandığımız en küçük boy kutumuzdur.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar?

Bu kutumuz özellikle yaz ve kış lastiklerini depolamak isteyen ama depolayacak yeri bulunmayan binek araç sahipleri için biçilmiş kaftandır. Ayrıca büyük evden biraz daha küçük bir eve taşındığından dolayı fırın, 7 koli eşya depolamak veya 6 sandalye, 4 koli eşya depolanabilir. Ya da yukarıdaki tabloda da görüldüğü üzere bulaşık makinası ile birlikte 7 koli eşya depolamak veya bu saydığımız eşyaların boyutlarında olan eşyaları depolamak isteyen kişiler için uygun bir kutudur.

Ne kadar güvenli?

Mini kutularımızın yüzeyinde nem almasını, küf tutmasını önlemek amacıyla havalandırma delikleri bulunmaktadır. Kutuların depolandığı alanda da kutularda olduğu gibi nemlenmeye engel olmak için gerekli önlemler alınmıştır. Eşyalarınız depolanırken zarar görmeyecek şekilde istiflenerek saklanmaktadır. Depolarımızda hırsızlık olaylarına önlem almak amacıyla gerekli olan bütün kamera ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

Ücretlendirme:

Aylık olarak 100 ₺+ KDV ücreti bulunmaktadır. Sigorta gideri ücrete dahildir. Nakliye ücreti Anadolu yakası için 150 ₺ Avrupa yakası için 200 ₺ olmaktadır.

 

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı