Mega Depolama

Neler Sığar

 

Boyutlar:  2.2m x 2.3m x 2.8m
Hacim: 14.17m³

MEGA EŞYA DEPOLAMAYA NELER SIĞAR?
Yatak odası ve salon eşyaları sığar.
VEYA
Çocuk odası ,bir oturma odası ve beyaz eşya sığar.
VEYA
1+1 Ev eşyası sığar.
VEYA
Bir oda ve bir salon eşyaları sığar.

megamaxi-depolama

 

MEGA kutu boyutları; İç yükseklik:2.2metre, Genişlik:2.8metre, Uzunluk:2metre-30cm olan MEGA kutularımız içerisinde 14.17m³’e kadar eşya depolama kapasitesine sahip ve depolarımızda kullandığımız en büyük hacimli depolama kutumuzdur.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar?

Bu kutu evini tadilat yapan, bir süreliğine eşyalarını depolamak isteyen veya uzun süreli ev eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimiz için biçilmiş kaftandır. 1+1 evinizin eşyalarını çok rahat depolayabilecek kapasitede olan kutumuz 14.17m³ hacmi ile eşya depolamayı kolaylaştıran ve ekonomikleştiren kutumuzdur. Evinizin 1+1 den büyük olması durumunda yine bu kutu yatak odası, salon eşyalarını depolamak veya çocuk odası, bir oturma odası, beyaz eşyalarınızı depolayabilecek kapasitededir. Mega depolama kutumuz diğer adıyla 1+1 ev eşyalarınızı depolayabileceğiniz kutumuz sınıfının ve depolama sisteminin en büyük hacimli kutularından biridir. 14.17m³ hacmindeki kutumuz eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve yüksek kalitede depolamanıza imkân sağlar.

Ne kadar güvenli?
Kutumuz MEGA isimli olmasından ve yukarıda da belirttiğimiz üzere en büyük kutumuz olmasının yanında güvenli olmasıyla da sizi yeterince tatmin edecektir. En büyük kutularımız olan MEGA kutularımızın nem alma ihtimalini düşünerek aldığımız önlemlerden biride delikli yapıda kutular kullanmamızdır. MEGA kutularımız büyük olmasından ötürü eşyayı istiflemeyi bizim için kolay sizin için ise güvenli kılmasıyla da öne çıkmaktadır. En büyük depolama kutularımızda diyebileceğimiz depolarımızda da güvenlik açısından gerekli her türlü önlem alınmıştır.

Ücretlendirme;

Eşyalarınızın depolama ücreti sigortalanmasıyla birlikte aylık olarak 250 ₺+ KDV’dir.
Nakliye ücretlerimiz ise İstanbul’da Anadolu yakası için 300 ₺, Avrupa yakası için ise 350 ₺ olarak belirlenmiştir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı