Depolarımız

Alanlarımız

 

İstanbul Eşya Depolama;
depolama1depoici
İstanbul il sınırları içerisinde eşya depolama hizmeti sunan Uğur Depolama, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkânları oluşturan firmamız, ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’da ev eşyası depolama hizmeti veren Uğur Depolama başta fazlalık eşyalarınız için kurulan, daha sonrasında ise işleri daha da büyüterek ve geliştirerek hizmetlerine devam eden bir depolama firması olarak yoluna devam etmektedir. Ev eşyalarınızı İstanbul sınırları içerisinde bulunan adresinizden alıp size uygun olan ve yakın olan antrepolarımız da depolamaktayız. İstanbul Anadolu yakasında bulunan 2 adet depo aynı şekilde Avrupa yakasında bulunan 1 adet depolama alanlarımızla sizlere uzman çözümler sunmaktayız. Ev eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı biz sizler için uygun fiyatlara depolamaktayız. Aynı şekilde tam donanımlı bir ev eşyasının da depolamasını yapan firmamız belirli ölçülere sahip olan kutularımızda eşyalarınızı güvenli, hijyenik yerlerde depolamaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 veya 4+1 büyüklüğündeki evlerinizin eşyalarını oda depolarımızda depolamaktayız. Evlerin aylık kira bedellerinin %70 altında olan depolama ücretlerimiz sizler için kolay ve ideal bir seçenek olmaktadır.

 

İzmir Eşya Depolama;
depolama2 izmirdepoici
 İzmir’de eşya depolama hizmetleri sunan Uğur Depolama İzmir’de bulunan deposuyla İzmir ve çevresine hizmet vermekte, eşyalarınızı büyüklüğüne ve isteğinize göre ahşap kutu ya da odalı depo seçenekleriyle depolamaktadır. Eşyalarınızı %100 güvenli ve hijyenik ortamlarda depoladığımız için gözünüz arkada kalmadan bize teslim edebilirsiniz. İzmir eşya depolama da lider firmalardan biri olan Uğur Depolama tüm eşyalarınızı oluşabilecek dış ve iç etkenlere karşı korumalı olarak depolamaktadır. Aynı şekilde depolarımızda doğal afet yangın ve su baskınına karşı tüm önemler alınmış olup depolarımızda olumsuz koşulların söz konusu olmamasına rağmen eşyalarınız değerinde sigortalanmaktadır. Tüm eşyaların sınıflarını ayırt etmeksizin bütün eşyalarınıza depolama hizmeti sunmaktayız.

 

Ankara Eşya Depolama;
depolama3ankaraesyadepolama
 Ankara’da eşya depolama hizmetleri sunan firmamız Ankara’nın bütün ilçelerine depolama hizmeti vermekte ve bunun yanında Ankara ya yakın olan il ve ilçelerde bu hizmetten faydalanabilmektedir. Ankara şaşmazda bulunan 1000m² depolama alanımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı güvenilir ve hijyenik olan depolama alanlarımızda saklamaktayız. Ankara eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın tamamı değerinde sigortalanmaktadır bu sebeple depolarımızda her türlü önlem alınmasına rağmen eşyalarınıza gelecek zararın karşılanacağından emin olabilirsiniz.
Depolanacak olan eşyalarınızın kaplayacağı alan ve teknik özelliklerini esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertizimiz sizler için en uygun olan depolama şeklini seçmenizde yardımcı olacaktır. Sizin tek yapmanız gereken depolamak istediğiniz eşyaları bize söyleyip arkanıza yaslanmaktır. Gereken her şeyi profesyonel ekibimizle yaparak eşyalarınızı evinizden alıp depolamaya, depodan evinize tekrar getirmeye kadar bütün işlemler firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.
Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı