Avrupa Yakası

Alanlarımız

 

İstanbul Avrupa Yakası

Avrupa Yakasına Hizmet Veriyor musunuz?
Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firmamız Avrupa yakasında yaşayan siz değerli müşterilerimize de hizmet vermektedir. Eşyalarınızın depolanmasını istediğiniz takdirde Avrupa yakasından alınan eşyalarınız depolarımıza yerleştirilmektedir. Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından demonte edilip zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir.

Eşyalarım güvende mi?

Özel ambalaj paketleri ile sarılan eşyalarınız uygun ortam koşulları sağlanmış depolarımıza getirilerek muhafaza edilmektedir. Depolarımız eşyalarınızın zarar(nem, küf, vb.) görmesine neden olacak etkenlerden korunmasını sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Depolarımızın güvenliği hiçbir masraftan kaçınmayarak gerekli olan güvenlik sistemleri ve güvenlik personelleri ile sağlanmaktadır.

Eşyalarım sigortalı olarak mı depolanacak?
Eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi ile sigortalayarak depolamamız sebebiyle eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda zararınız sigorta kapsamında anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Eşyalarımı istediğim zaman alabilir miyim?

Dilediğiniz zaman 3 gün öncesinden bilgi vermeniz şartı ile eşyalarınızı Türkiye’nin her noktasına nakletmekteyiz. Demonte edilip depomuza getirilen eşyalarınızın montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınızın kurulumu tamamıyla profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleşmektedir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı