Personel Ücreti

Alanlarımız

 

Nakliye Personelleri

Profesyonel personellerimizden oluşan kadrolarımız marangoz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Uğur Depolama her biri alanında uzman olan tecrübeli personelleri sayesinde sektörde her zaman lider firmalardan bir olmuştur.

Marangoz Personeli

Alanında uzman marangoz personellerimiz sayesinde eşyalarınız zarar görmeden evinizde veya ofisinizde demonte edilip depolarımızda depolanmaktadır. Marangoz personellerimiz yine aynı şekilde eşyanın tesliminde de montajını yaparak sizlere teslim etmektedir.

Paketleme Personeli

Paketleme personellerimiz eşyalarınızı kutulara hiçbir zarar görmeyecek şekilde dizerek paketlemesini yapmaktadır. Bütün eşyalarınız güzelce ambalajlanarak taşınıp, depolanmaktadır. Paketleme personellerimiz tarafından özellikle hassas malzemeden yapılmış olan cam, porselen, ahşap gibi malzemeler ve sanat eseri gibi önemli eşyalar depolanırken gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır.

Taşıma Personeli

Marangoz personeli tarafından demonte edilen ve paketleme personeli tarafından paketlenen eşyalarınız taşıma personellerimiz tarafından dikkatlice aracımıza taşınmaktadır. Aracımıza taşınan eşyalar depolara götürülerek depolanmaktadır.

Personel ücretlerimiz

Personel ücretlerimiz her yerde aynı olmamakla birlikte İstanbul içinde ortalama 200 ₺+KDV olarak belirlenmiştir.

eleman

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı