İzmir Eşya Depolama

Alanlarımız

 

İzmir’de hizmet veriyor musunuz?

 İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde hizmet veren Uğur Depolama Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermesiyle birlikte İzmir’de de yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedir. İzmir eşya depolama hizmetimiz İzmir’de bulunan depomuz ile İzmir’in bütün ilçelerine hizmet vermektedir. İzmir eşya depolama hizmeti verirken eşyalarınızın boyutunu, sınıfını ayırt etmeden her türlü ofis eşyası depolama ve ev eşyası depolama hizmeti verilmektedir.

Depolama işlemini nasıl yapıyorsunuz?

Eşyalarınızı isteğe bağlı olarak farklı büyüklükteki ahşap kutularımızda veya odalı depolarımızda gerekli hijyen ve güvenlik önlemleri ile depolamaktayız. Bu sebeple %100 güvenli olan depolarımızda eşyalarınızı depolarken gözünüz arkada kalmaz. Depolarımız doğal afet, yangın ve su baskını gibi olaylar için önlem almasının yanında tüm eşyalarınızı sigortalı olarak depolamaktadır.

Eşya depolama hizmetinde lider firmalardan biri olan Uğur Depolama İzmir eşya depolama hizmetini verirken anlaşmalı olduğu kurumsal ve lider firmaların antrepolarını kullanarak’ ta sizlere hizmet vermektedir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı