Mega Depolama

Mega Depolama

MEGA MAXI KOLAY KUTU
Boyutlar : 2.2m x 2.3m x 2.8m
Hacim : 14.17m³
yatak odası,salon | veya | çocuk odası ,bir oturma odası,beyaz eşya | veya | 1+1 | veya | bir oda,bir salon

megamaxi-depolama

 

Mega kutumuz eşya depolama en büyük kutu olarak adlandıra biliriz.Bu kutu evini tadilat yapan bir süreliğine eşyalarını depolamak isteyen ve uzun süreli ev eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimize ideal olarak adlandıra biliriz.1+1 eşyalarınızı çok rahatlıkla ala bilecek kapasitede olan kutumuz 15.m³ alanı ile eşya depolamayı kolaylaştıran ve ekonomikleştiren kutumuzdur.Mega depolama diğer adıyla 1+1 eşyalarınızı depola dediğimiz kutumuz sınıfın ve depolama sistemin en büyük kutularıdır.Eşyalarınızı güvenirliliği ve yüksek kalite olan bir kutumuzdur.

Bu kutuya kimler ihtiyaç duyar ?

Bu kutumuz genelikle kıracılar için ideal kutu,aynı şekilde evini tadilat yapan uzun süreliğine eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayan ekonomik ve ideal bir depolamadır.

Ücretlendirme;

250 TL + KDV (AYLIK) ücreti bulunmaktadır.Sigorta gideri dahildir.
Nakliye ücreti Anadolu yakası için 300 tl Avrupa yakası ücret 350 tl olmaktadır.Her 3.ayda bir kutunuz ücretsiz olarak adresinize gönderebilmekteyiz.

Uğur Grup Şirketleri

Hizmetlerimiz Menü

Ücretler

Başkan' ın Mesajı

başkanın mesajı

"Binlerce kilometrelik yol unutmayın ki ilk adımla başlar."

Bizde bu ilk adımı Mayıs 1978’de attık. Yarım asrı aşan bir tercübeyle yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

devam

Bizden Haberler

Tümü

Kurumsal Referanslarımız

Tümü