Taşıma Araçlarımız Yük Eşya Taşıma

Alanlarımız

 

Araçlarımız;

Eşyaların taşınmasına uygun olarak tasarlanmış kapalı ve açık olamak üzere 35 özmal araçlarımız ile hizmet verilmektedir.Depolama sistemlerinde kullandığımız araçları yüklemleri uygun olarak yan taraftan ve arkadan yüklerin bindirme,indirmesi yapılabilmektedir.Bu tür araçlarımız üst kısmı çelik saç olup yan tarafları kayar brandalı olmaktadır.Bu kolaylı depolama alanın hizmet veren 15 aracımızda bulunmaktadır.Diğer araçlarımız ise kapalı çelik kasa olup yüklemesi sadece arkadan yapıla biliyoruz.Bu araçlarımız şehir için evden eve nakliyat, eşya taşıması ses ışık,fuar,tekstil taşımacılığında uygun olarak dizayn edilmiştir.

Araç Takip Sistemi;

Tüm araçlarımızda Filo komuta merkezinde anlık olarak gözetim altına olmaktadır. Bu sistem sayesinde araçlarımız başlangıç noktası ile varış noktası arasındaki mesafeyi hesaplayarak ” Tam Zamanında” hizmet vermekteyiz.

Araç Güvenirliği;

Araçlarımız model olarak 2010 model üstü olup aylık düzenli olarak bakımları yapılmaktadır.Bu bakımlarında en önemli noktalarında araçım süspansiyon ve yürür aksamlarında dikkatli davranan baş şöforler ve şöforlerimiz tarafında itina ile raporlarak araç komuta merkezine düzenli olarak bildirmektedir.

Organizasyon;

Firmamız araç organizasyonu belirlenen rütü üzerinde organizasyonu yapan uzman ekiplerimiz ,Her planlamayı hesaplayarak başlangıç noktası ve rütü uygun olan noktalara üzerinde doğru çalışma yaparak,Profesyonel bir planlama içerisinde organize olmaktayız.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı