Pendik Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Pendik Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetini İstanbul’un her ilinde verdiğimiz gibi Pendik ilinde de müşterilerimizin depolamak istediği eşyaları büyük bir özen ve dikkat ile depolamaktayız. Pendik eşya depolama hizmetinde eşyaların depolara nakliyesini de bizzat kendimiz yapmamız sebebi ile eşyalarınız depoya taşınırken, depolanırken ya da tekrar depodan evinize, ofisinize getirilirken bütün süreçler bizim araçlarımız ile bizim kontrolümüzde gerçekleşmektedir. Uğur Depolamanın eşyalarınızın hem nakliyesini hem de depolamasını yapmasının en büyük avantajı her ne olursa olsun sadece Uğur Depolama ile muhatap oluyorsunuz. Uğur Depolama odalı depo sistemini ilk kullanan firmalardan biri olduğu için bu konuda yeterli tecrübe ve bilgiye sahiptir. Uğur Depolamanın sunmuş olduğu depolama seçeneklerinden yani odalı depolama ya da kutu depolama seçeneklerinden birini seçerek sizde eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan depolayabilirsiniz.

Pendik eşya deposu kiralama

Pendik Uygun Fiyatlı Eşya Deposu Kiralama

Firmamızın sürekli olarak vurgulamış olduğu ve kullanıcı dostu olan en güçlü olduğu konulardan biri en iyi hizmeti en uygun fiyata verme idealidir. Eşya depolama hizmeti her ne kadar lüks ve pahalı bir hizmet kadar görünse de Uğur Depolama olarak her bütçeden insanın bu hizmete erişebilmesini kolaylaştırmak için ücretlerimizi mümkün olduğunca uygun tutmayı hedeflemekte ve bu hedefimizi yerine getirmek için sürekli olarak firmamızı büyüterek daha uygun ücretlerle hizmet vermekteyiz. Depo alanlarımızı büyütmemizin sonucunda hizmet verdiğimiz müşteri sayısı arttıkça toplam maliyetler artıyor olsa da müşteri başına düşen maliyetimiz azaldığından dolayı daha uygun fiyatlara depolama hizmeti verebilme olanaklarımız artmaktadır. Yani kısacası Uğur Depolama firmamız büyüdükçe siz müşterilerimizin daha uygun fiyata daha iyi bir hizmet almasının yolu açılmaktadır.

Pendik Korunaklı Eşya Deposu

Firmamıza güvenerek değer verdiğiniz eşyalarınızı depolamak için her açıdan güvenli ve korunaklı depo alanlarına sahibiz. Depo alanlarımızı 7/24 olarak güvenlik kameraları ve güvenlik sistemleri ile koruma altına alıyoruz. Bunun yanında insan gücünden yararlanmayı da ihmal etmiyoruz. Depolarımız sürekli olarak işini bilen vardiyalı olarak çalışan güvenlik personelleri ile korunduğu için gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Pendik eşya depolama hizmetinde güvenli depolamaya önem verdiğimizi yakından görmek isterseniz depolarımıza gelerek buna yerinde şahit olabilirsiniz. 444 55 15 telefon numarasından bize ulaşarak depolarımızı ziyaret etmek için randevu talep edebilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Ücretleri

Pendik eşya depolama hizmetinde ücretlerimiz İstanbul’daki bütün ilçelerimizde olduğu gibi minimum 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Eşyalarınızın sayısı ve boyutu arttıkça doğal olarak depolama alanının büyüklüğü de artacağından depo büyüklüğüne göre fiyatlarımız değişmektedir. Sandık depolarımızda minimum 100 TL + KDV olan ücretimiz odalı eşya depolamayı tercih etmeniz durumunda minimum 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı