Şişli Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Şişli Eşya Depolama

Depolama türlerinden biri olan eşya depolama hizmeti günümüzde küçük ev sahiplerinin sonradan ihtiyaç olabilecek eşyalar için evlerinde yer bulunmadığı zamanlarda sıklıkla kullandıkları bir hizmettir. Şişli eşya depolama hizmetinde öncü firmalardan biri Uğur Depolamadır. Eşyalarınızı Şişli de bulunan konumundan alıp kendi nakliye araçlarımız ile depolarımıza taşıyarak depolamaya uygun ve güvenli alanlarda depolama yapmaktayız. Eşyalarınıza uygun olan depolama alanlarını sitemizde bulunan neler sığar kısmından bakarak seçebilirsiniz.

şişli uygun fiyatlı eşya depolama hizmeti

Şişli Kişiye Özel Odalı Eşya Depolama

Odalı eşya depolama seçeneklerimizde her oda bir müşteriye ait olduğu için her odanın anahtarı da sadece oda da eşyası bulunan müşteriye verilmektedir. Bu depolama seçeneğini seçmeniz durumunda oda depolarınıza istediğiniz gibi eşya ekleme ve eşya çıkarma yapabilirsiniz. Bu demek oluyor ki her ne kadar oda evinize dahil olmasa da bu depo alanını evinize fazla eşyaları depolamak için kullanabildiğiniz bir odaya benzetebilirsiniz.

Şişli  Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızı sizden nasıl aldıysak, geri istediğiniz zaman da aynı şekilde teslim etmek için depolarımızda gerekli olan her türlü önlemi almaktayız. Depolarımızda en kötü ihtimali düşünerek aldığımız tedbirler sayesinde eşyalarınıza zarar gelme olasılığını neredeyse sıfıra indiriyoruz. Her ne kadar bütün önlemleri alsak dahi sonuçta eşyalarınızın korumasını ve taşıması görevinin en önemli kısmını insan gücü kullanarak yaptığımız için çok nadirde olsa istenmeyecek olaylar yaşanabiliyor bunu bildiğimiz için eşyalarınızın hepsini sigortalayarak depoluyoruz. Herhangi bir zarar gelse eşyalarınız sigortalı olduğu için bu zarar size yansımıyor. Bu sebepten dolayı Şişli eşya depolama hizmeti ile gözünüz arkada kalmadan herhangi bir zarara uğrarım düşüncesi olmadan eşyalarınızı bize emanet ederek istediğiniz süre boyunca depolayabilirsiniz.

Şişli  Eşya Depolama Ücretleri

Eşyalarınızı kiralık evler yerine depolarımızda depolamaya karar verdiğiniz zaman yaklaşık olarak 60% ve 70%’lere varan kârlar elde etmeniz mümkündür. Eşya depolama fiyatlarımız bütün ilçelerimizde aynı olduğundan Şişli eşya depolama hizmetinde de bu durum geçerlidir. Ücretlerimiz sandık depo seçeneklerimizde minimum 100 TL + KDV olurken odalı eşya depolama seçeneklerimizde bu ücret minimum olarak 250 TL +KDV’dir. Bütün depolama seçeneklerimizin bulunduğu tablomuza Fiyatlandırma kısmından ulaşabileceğiniz Depolama ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Depolama seçeneklerinin büyüklükleri ve ne kadar eşya alabilecekleri hakkında bilgi almak için Neler Sığar başlığı altından istediğiniz depolama seçeneğine giderek bilgi alabilirsiniz. Hangi depolama seçeneğinin sizin için uygun olduğuna karar veremiyorsanız İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bize ulaşabilir ve kafanızdaki bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı