Silivri Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Silivri Eşya Depolama

Zamanımızda ailelerin çoğu çekirdek aile oldukları için eskisi gibi büyük evlere talep fazla olmadığı için yeni yapılan evlerin çoğu minimum ihtiyaçlarımızı karşılayacak büyüklüktedir. Evlerimizin küçülmüş olmasına rağmen eski zamana göre ihtiyaçlarımızda artmıştır. Dönemsel olarak kullanma ihtiyacı duyduğumuz eşyaları kullanmadığımız dönemlerde evinizde depolama yeri bulamayacağınızdan ya da güvenli bir şekilde depolamanız pek mümkün olmadığından Silivri eşya depolama hizmetini vererek sizlere güvenli ve sigortalı bir şekilde eşya depolama imkânı sunuyoruz. Mümkün olduğunca fiyatlarımızı düşük tutarak cebinizi zorlamadan farklı depolama seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.
silivri sigortalı eşya depolama hizmeti

Silivri Sigortalı Eşya Depolama

Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi ile eşyalarınızı depolamaktayız. Depolarımız eşya depolamak için ve eşyalara zarar gelmemesi için çok iyi bir şekilde dizayn edilmiş olsa da eşyalarınızın hepsini sigortalayarak depoluyoruz. Silivri eşya depolama hizmetimizin en mühim konularından biri hiç şüphesiz sigortalı eşya depolamadır. Eşyalarınızı Uğur Depolama ile sigortalı olarak depolayın ve gözünüz arkada kalmasın.

 

Silivri Hijyenik Eşya Depoları

Depolarımızın hijyenik olmasına çok önem veriyoruz. Depolarımızı sürekli temiz tutmak için gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. Depolarımızda böcek ve haşerelere karşı gerekli önlemleri alıyoruz. Bize emanet ettiğiniz eşyaları temiz ve sağlam olarak sizlere geri teslim etmek için ilk olarak depolarımızı temiz tutmamız gerektiğinden depo alanlarımızı düzenli olarak temizlemekteyiz. İletişim sayfamızda bulunan iletişim kanallarından herhangi biri ile bize ulaşarak depolarımızı gezmek için randevu talep edebilirsiniz.

 

Silivri Eşya Depolama Ücretleri

Depolama ücretlerimiz sandık depolarda minimum olarak 100 TL + KDV’den başlamaktadır. Odalı eşya depolama ücretlerimiz minimum olarak 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Ücretlerimiz kiralayacağınız depo alanının büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Odalı eşya depolama tercihlerinden birini seçmeniz durumunda size özel ayırmış olduğumuz depo alanlarına istediğiniz gibi eşya ekleme ve çıkarma yapmanız mümkün olacaktır. Bütün depolama seçeneklerimizin ücretlerine Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca depolama seçeneklerimizin boyutlarını öğrenmek için Neler Sığar sayfası işinizi görecektir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı