Zeytinburnu Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Zeytinburnu Eşya Depolama

Zeytinburnu ilçesi firmamızın hizmet alanı içerisinde bulunan bir bölgede yer almaktadır. Zeytinburnu ilçesinde bulunan müşterilerimize de farklı farklı depolama seçenekleri sunmaktayız. Bu seçeneklerden en iyisi ve bizim de tavsiye ettiğimiz yöntem odalı eşya depolamadır. Eğer bütçeye uygun ise odalı eşya depolama seçenekleri kutu depolamaya göre daha güvenlidir bunun yanında odalı depolama seçeneklerinden birini seçerseniz odanın anahtarı bir tek sizde olacak ve istediğiniz zaman eşya ekleme ve çıkarma hakkına sahip olacaksınız. Zeytinburnu eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız 444 5 515 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

zeytinburnu kiralık eşya deposu

Sigortalı Eşya Deposu Zeytinburnu

Uğur Depolama olarak yıllardır eşya depolama sektöründe hizmet vermekteyiz. Depolarımız her türlü yangın, sel ve deprem gibi doğal afetlere karşı önlemler alınarak dizayn edilmiştir. Eşya depolama için en uygun depo alanlarını sumakla kalmayıp bunun yanında bütün eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi tarafından sigortalayarak depoluyoruz. Sigortalı bir şekilde depolanan eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda bütün zarar sigorta acentesi tarafından karşılandığı için müşterilerimiz hiçbir zarara uğramamaktadır.

 

Uygun Fiyatlı Eşya Deposu

Müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun ücretlere vermek için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye ve şirketimizin depo alanlarını büyüterek daha fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemekteyiz. Firmamız şuan ki ücret politikası ile mümkün olduğunca kaliteden ödün vermeden uygun ücretlerle depolama hizmeti vermektedir. Depolama ücretlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için sayfamızın Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfasındaki yazı ve tablolarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Zeytinburnu Depolanacak Eşyaların Nakliyesi

Eşyalarınızı evlerinizden veya ofislerinizden firmamızın sahip olduğu araçlar ile alarak depolarımıza taşıyoruz. Nakliye için tamamen kendi sahip olduğumuz araçlar kullanılmaktadır. Uğur Depolama olarak depolamanın yanında nakliye hizmeti vermemizin sizin açınızdan en büyük avantajı eşyaların taşınmasında da depolanmasında da bütün sorumluluğun tek firmada olması nedeni ile herhangi bir aksaklıkta tek muhatabınız Uğur Depolama olmaktadır.

 

Zeytinburnu Eşya Depolama Ücretleri

Zeytinburnu eşya depolama hizmetinde en uygun ücretli mini depolama olarak da adlandırdığımız depomuzun ücreti 100 TL + KDV’den başlamaktadır. Bu depomuz sandık depo seçeneklerimiz arasındaki en uygun ücretli depomuzdur. Odalı eşya depolama seçeneklerimizde ise ücretlerimiz minimum olarak 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı