Esenler Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Esenler Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti dışarıdan oldukça kolay bir iş gibi görünse de her işte olduğu gibi eşya depolamada da kurumsal ve tecrübeli firmaları tercih etmek gerekmektedir. Yıllardır Esenler ilçesinde depolama hizmeti veren Uğur Depolama, eski bir firma olması sebebi ile tecrübeli, sürekli kendini geliştirmesi ile de kurumsal olmayı başarmış bir firmadır. Esenler eşya depolama hizmetini gerçekleştirme adımlarımız şu şekildedir; ilk olarak ev veya iş yerinizin konumundan kendi araçlarımızla depolanacak eşyaları alıyoruz ve bu eşyaları depolara taşıyoruz, depolara taşıyıp yerleştirdikten sonra siz eşyalarınızı almak istediğiniz süreye kadar depoluyoruz, eşyaların tekrardan istenmesi durumunda yine kendi araçlarımız ile teslimatını gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız tamamen sigortalı bir şekilde ve güvenli depo alanlarında depolanmaktadır. Eşya depolamak için iletişim sayfasını kullanarak bize istediğiniz yol ile ulaşabilirsiniz.

esenler kiralık esya deposu

Esenler Güvenli Eşya Deposu Kiralama

Eğer sizde eşya depolamak için eşya deposu kiralamak istiyorsanız ve güvenlik konusunda endişe ediyorsanız doğru yerdesiniz. Uğur Depolama olarak eşyalarınızı kamera sistemleri ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 izlenmekte ve korunmakta olan depo alanlarımızda depolamaktayız. Depo alanlarımızı küf ve nem gibi eşyalarınıza zarar verebilecek etkenlerden korumak için nasıl havalandırmamız gerekiyor ise depo alanlarımızı o şekilde havalandırıyoruz. Örneğin sandık depolarımızın etrafında havalandırma delikleri bulunmaktadır. Vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tecrübeli ve profesyonel olarak işlerini yapmaktadır. Eşyalarınıza gelebilecek her türlü zarara karşı önlemlerimizi almamızın yanında Esenler eşya depolama hizmetini sigortalı olarak vermekteyiz. Sigortalı eşya depolama yaptığımız için maddi olarak hiçbir zarara uğramayacağınızı garanti etmekteyiz.

Esenler Uygun Fiyatlı Eşya Deposu Kiralama

Eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan bütün önlemleri alıp eşyalarınızı koruyarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bunun yanında verdiğimiz hizmeti düşünecek olduğumuz zaman eşya depolama hizmeti ücretlerimizi de uygun fiyatlı tutmaktayız. Depo kiralarımız aynı miktarda ve hacimde eşyayı depolayabilecek bir ev kirasından yaklaşık olarak %70 civarı daha uygun fiyatlı olmaktadır. Ücretlerimiz minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Ücretlerimiz eşyalarınızın boyutuna göre kiralayacağınız depo seçeneğinin büyüklüğüne göre değişmektedir. Farklı sandık depo ve oda depo seçeneklerimizden birini seçmek için Depolama Ücretleri sayfamızdan ücretlere Neler Sığar kısmından farklı depolarımızın kapasitesini öğrenerek seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. İsterseniz İletişim sayfasında bulunan bilgilerden bizi arayarak ekspertiz hizmeti de talep edebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı