Esenyurt Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Esenyurt Eşya Depolama

Sektörde tanınan ve depolamada lider firmalardan biri olan firmamız Uğur Depolama 2019’daki verilere göre İstanbul’un en hızlı nüfus artışına sahip olan Esenyurt ilçesinde eşya depolama hizmeti vermektedir. Uğur Depolama eşyaların sadece depolanmasını değil aynı zamanda sahip olduğu nakliye araçları ile Esenyurt’ da bulunan ev veya ofisinizden eşyalarınızı alarak depolarına nakliyesini de üstlenmektedir. Firmamız aynı şekilde eşyalarınızın depolardan tekrar evinize getirilmesini talep ettiğiniz zamanda eşyaların nakliyesini tekrar üstlenerek güvenli bir şekilde size ulaştırmaktadır. Esenyurt ’da bulunan müşterilerimizin eşyalarını bütün müşterilerimizde olduğu gibi tamamen korunaklı alanlarımızda depolamamıza rağmen sigortalı olarak depoluyoruz. Evde eşya depolayacak yeriniz yoksa ve Esenyurt‘ da oturuyorsanız sizde durumunuza ve bütçenize uygun olan depolama şekillerinden birini seçerek bize müracaat edebilirisiniz hangi seçeneği tercih etmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşarak eşya depolama konusunda tecrübeli uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

esenyurt kiralık eşya deposu

Esenyurt Sigortalı Kiralık Eşya Deposu

Esenyurt ilçemizde profesyonel ve işinin ehli ekibimizle beraber vermekte olduğumuz eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlemi almamızın yanında bütün eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi ile sigortalayarak depolamaktayız. Esenyurt sigortalı eşya depolama hizmeti sayesinde hiçbir zarara uğramayacağınızı garanti altına almaktayız.

Esenyurt Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretlerimiz bütün ilçelerimiz için aynı olmasının yanında en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Esenyurt eşya depolama ücretlerimizi kira bedelleri ile karşılaştırdığımız zaman %70’e varan kâr elde ettiğinizi görebilirsiniz. Eşya depolama ücretlerimiz 100 TL + KDV’ den başlayıp eşyalarınızın kaplayacağı alana göre seçeceğiniz eşya depolama seçeneğine göre değişiklik gösterecektir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı