Eyüpsultan Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Eyüpsultan Eşya Depolama

İşinin ehli ve tecrübeli eleman kadrosuna sahip olan Uğur Depolama Eyüpsultan ilçesine de eşya depolama hizmeti vermektedir. Eyüpsultan eşya depolama hizmeti ile Ev ve ofis eşyalarını depolayabileceğiniz depolarımızda farklı depolama seçeneklerinden eşyanızın kapladığı hacme göre ve bütçenize uygun olan depolama seçeneğini kendiniz seçerek ya da bize ulaşıp uzman desteği ile depo alanını seçerek eşyalarınızı depolamaya başlayabilirsiniz. Son derece temiz ve güvenli olan depolarımızda eşyalarınızın güvende olacağından emin olabilirsiniz. Eşyalarınızı en uygun ortamlarda depolamamıza rağmen sigortalı olarak depolamaktayız.

eyüpsultan eşya depolama

Eyüpsultan Hijyenik Eşya Depoları

Depolarımızın güvenliği kadar hijyeni de çok önemlidir. Depolarımızda haşerelere karşı bütün önlemleri almaktayız. Bize emanet etmiş olduğunuz eşyalarınızı en iyi şekilde korumak ve temiz tutmak için depolarımızın temizliğinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden depo alanlarımızı düzenli olarak temizlemekteyiz. İsterseniz eşyalarınızı depolamadan önce gelip depolarımızın temizliğini gördükten sonra kararınızı verebilirsiniz. Müşterilerimizin gelip görmesi konusundaki rahatlığımızın en büyük nedeni depolarımızın temiz olduğuna kefil olmamızdır.

Eyüpsultan Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri ile sigortalatmaktayız. Depolarımız eşya depolamak için her açıdan en uygun alanlar olsa da biz işimizi garantiye alıp bütün eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depolamaktayız. Eyüpsultan eşya deposu kiralama hizmetimizin en önemli konularından biri hiç şüphesiz sigortalı eşya depolama’dır. Sizde eşyalarınızı Uğur Depolama ile depolayın gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı sigortalı olarak depolayın.

Eyüpsultan Eşya Depolama Ücretleri

Depolama ücretlerimiz 100 TL + KDV olarak başlamaktadır. Tercih edeceğiniz depolama alanının büyüklüğüne göre bu fiyat değişiklik gösterecektir. Odalı eşya depolama alanlarımız 250 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Odalı eşya depolama tercihlerinden birini seçmeniz durumunda size özel ayırmış olduğumuz depo alanlarına istediğiniz gibi eşya ekleme ve çıkarma yapmanız mümkün olacaktır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı