Sultangazi Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Sultangazi Eşya Depolama

Hizmet verdiğimiz ilçelerden biri olan Sultangazi ilçesi 500 bin civarındaki nüfusu ile çok fazla insanın yaşadığı bir ilçedir. Nüfus arttıkça ihtiyaçlar çoğalır ve çeşitlenir Sultangazi ilçesinde de bu ihtiyaçlardan biri eşya depolama hizmetidir. Uğur Depolama olarak eşya depolama hizmetindeki tecrübemizi arttırarak Sultangazi eşya depolama hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Farklı ihtiyaçlara göre farklı boyutlardaki depo alanlarımızda eşyalarınızı depolayarak sizde yerden tasarruf edebilir ve sonradan ihtiyacınız olacak eşyaları güvenli bir şekilde saklayarak tekrar kullanabilirsiniz. Sultangazi eşya depolama hizmetinden faydalanmak için internet sitemiz üzerinden talep oluşturabilir ya da iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

hijyenik eşya depolama sultangazi

Sultangazi Hijyenik Eşya Depolama

Depolarımızın temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Depolarımız eşyalarınızın hiçbir yönden zarar görmemesi için dizayn edilmiştir. Depolarımız tasarlanırken en temiz şekilde nasıl tutabileceğimizi düşünerek tasarlanmıştır. Depolanan eşyaların temiz bir şekilde depolanması için tabii ki de depolarında temiz olması gerekmektedir. Temizlik ve düzen olmayan yerde iyi bir depolama yapmaktan söz edilemez. Uğur Depolama bütün eşyalarınızı hijyenik olan ve sürekli olarak temiz tutulan depolarında güvenle depolamaktadır.

 

Sultangazi Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti çok büyük sorumluluk gerektiren bir iştir. Müşteriler size güvenip eşyalarını teslim ederler ve bu eşyaları depolarımıza nasıl teslim ettiler ise aynı şekilde hiçbir zarara ve değişime uğramadan geri almak isterler. Müşterilerimizin bu isteğini karşılamak için depolarımızın güvenli ve temiz olması gerekmektedir. Depolarımızda güvenliği sağlamak için kamera sistemleri, güvenlik sistemleri ve güvenlik personelleri kullanmaktayız. Vardiyalı olarak çalışan güvenlik personellerimiz sayesinde depolarımız sürekli olarak korunmaktadır.

 

Sultangazi Kişiye Özel Odalı Eşya Depolama

Depolama seçeneklerimiz genel olarak 2 sınıfta ayrılır. İlk sınıfımız sandık depo çeşitleridir. Bu depolama seçeneklerimizden birini seçmeniz durumunda eşyalarınızın kaplayacağı alana göre seçmiş olduğunuz büyüklükteki kutu depolardan birinde eşyalarınızı depoluyoruz. Kutu depolarımızda eşyalarınızın nem ve küften zarar görmesini engellemek adına kutu depolarımızın etrafında havalandırma delikleri bulunmaktadır. Diğer sınıf depolama şeklimiz ise odalı eşya depolama seçenekleridir. Odalı eşya depolama seçeneklerimizin sandık depo seçeneklerimize göre daha fazla avantajları vardır. Örneğin odalı depolama seçeneklerimizden birini kiraladığınız zaman depo alanları büyük olduğundan istediğiniz gibi eşya eklemesi ve çıkarması yapmanız mümkün olmaktadır. Diğer bir avantajı ise her oda da sadece bir müşterimizin eşyaları bulunduğu için diğer müşterilerin eşyalarından kaynaklı doğabilecek hiçbir zarara uğrama ihtimali yoktur. Üstelik odaların anahtarı kiralayan kişiye verilmektedir.

 

Sultangazi Eşya Deposu Kira Ücretleri

Eşya depolama seçeneklerimizden sandık depo seçeneklerimizden en uygun fiyatlısı ve en az hacme sahip olan mini depolama seçeneğimizin aylık ücreti 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Oda depo seçeneklerimize geldiğimizde 1 odalı eşya depolama seçeneğimizin ücretini 250 TL + KDV olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı