Bahçelievler Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Bahçelievler Eşya Depolama

Firmamız Bahçelievler eşya depolama hizmeti vermektedir. Bahçelievler ilçesinde hizmet veren firmalardan olan Uğur depolama Bahçelievler’de bulunan ev veya ofisinizden aldığı eşyaları depolarına getirerek depolamaktadır. Eşyaların taşınmasında herhangi bir nakliye firmasını olaya dahil etmeden kendi nakliye araçlarımızı kullanmaktayız. Eşya depolama hizmeti verirken oluşabilecek istenmeyen durumlara karşı önlemleri almamıza rağmen eşyalarınızı sigortalayarak depolamaktayız. Bahçelievler’de eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız bütçenize ve eşyanıza uygun olan depoyu seçebilir ya da bizi arayarak uzman görüşü talep edebilirsiniz.

bahcelievler kiralık esya deposu

Bahçelievler Eşya Deposu Kiralama Nasıl Yapılır?

Sorunsuz bir şekilde eşya depolamak için yapmanız gerekenleri madde madde sıralayalım:

 • 1. Depolanacak Eşyaları Belirleme:

  İlk adımımız depolanacak eşyaların belirlenmesi olacaktır. Bu adımımızda kesin olarak depolayacağımız eşyaları ve bu eşyaların tahmini olarak kabaca kaplayacağı alanı belirlememiz gerekmektedir. Bu işlem için sonraki adımımızda seçeceğiniz firmadan yardım talep edebilirsiniz.

 • 2. Firma Seçimi:

  Firma seçimi tabii ki de en önemli adımlarımızdan biridir. Bu adımda Uğur Depolamayı seçmeniz durumunda ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti alarak eşyalarınızı depolamak için ve bütçenize uygun olan depolama seçeneğinin hangisi olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Firma seçerken firmanın tecrübesine ve kurumsal olup olmadığına bakmak çok önemlidir. 1978’den beri hizmet veren firmamız eşya depolama konusunda oldukça tecrübelidir. Bunun yanında kurumsal bir firma olmasından dolayı sizin için iyi bir seçenek olabilir. Araştırma yaparak belirlediğiniz firmaların depolarını gezin böylelikle eşyanızın nerede depolanacağını görmüş olursunuz ve seçiminiz daha kolay olur.

 • 3. Eşyaların Hazırlanması ve Depoya Taşınması:

  Bu adım ve sonraki adımlarda sizden çok firmanın yapacaklarını sıralayacağız. Bu adımımızda eşyalarını güzel bir şekilde ambalajlanması yani eşyanın üretilmiş olduğu maddeye göre nasıl zarar görmeyecekse ona göre paketlenmesi gereklidir. Ambalajlama görevi genel olarak eşyanızı depoya taşıyacak kişilerin görevi olsa da başkasının ambalajlamasını istemediğiniz eşyalarınızın paketlenmesini kendiniz yapabilirsiniz. Uğur Depolama olarak eşyaların cinsine göre en uygun paketleme biçimi ve en uygun paketleme malzemesi hangisi ise onu kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz. Eşyaların paketlenmesi kadar önemli bir diğer konu ise eşyaların depoya taşınmasıdır. Hiç şüphesiz eşyaların tecrübeli ve işinin ehli kişilerle taşınması verilebilecek en güzel karar olacaktır. Bizim firmamızı seçmeniz durumunda tecrübeli eleman kadromuz sayesinde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın depoya sıkıntısız bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz.

 • 4. Eşyaların Güvenliği:

  Bu adım tamamen seçmiş olduğunuz firmaya bağlı bir konudur. Bu yüzden Uğur Depolama olarak bizim eşya güvenliği için neler yaptığımızdan bahsetmek istiyorum. Depolarımızı gelip gördüğünüz zamanda aldığımız önlemleri görebilirsiniz. Eşyalarınızı kameralar ile 7/24 boyunca izliyoruz. Depolarımızda vardiyalı güvenlik elemanları çalışmakta ve bunun yanında eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan teknolojik altyapıya sahibiz.

Yukarıda saydığımız adımları rahat bir şekilde uygulamanızı sağlayacak en önemli unsur tabii ki de seçtiğiniz firma olacaktır. Uğur Depolama’yı seçmeniz durumunda gözünüzün arkada kalmayacağından emin olabilirsiniz. Üstelik odalı eşya depolamayı tercih etmeniz durumunda eşya ekleme ve çıkarma kolaylığı ile birlikte deponun anahtarı sadece sizde bulunacaktır.

Bahçelievler Eşya Depolama Ücretleri

Eşya deposu kiralama ücretlerimiz eşyalarınızın boyutlarına göre kiralayacak olduğunuz oda deponun ya da kutu deponun boyutuna göre değişecektir. Eşya depolama ücretlerimiz Fiyatlandırma kısmının altında bulunan Depolama Ücretleri sayfamızda yazmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve eşyalarınız için en uygun depolama seçeneğini öğrenmek için iletişim sayfasındaki iletişim yollarından herhangi biri ile bize ulaşabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı