Avcılar Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Avcılar Eşya Depolama

Uğur Depolama olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri olan Avcılar eşya depolama hizmetini yıllardır nasıl veriyorsak her geçen gün üstüne katarak daha iyi bir hizmet verme çabası ile vermeye devam etmekteyiz. Eğer eviniz veya ofisiniz yeterince büyük değil ise fazlalık olan ama sonradan işinize yarayabilecek eşyaları depolamak için eşya depolama hizmeti kullanmak oldukça güvenlidir. Evinizde yer varsa dahi depolama için uygun alanlarınız bulunmadığı zaman eşyalarınızın zarar görme olasılığı yüksektir. Ama eğer eşyalarınızı bizim depolarımızda depolarsanız hem depolama için uygun bir ortamda depolamış hem de eşyalarınız sigortalı olarak depolanacağı için zarar gelme ihtimali çok düşük olsa bile herhangi bir istenmeyen durumda zararınız sigorta tarafından karşılanacaktır. Eşya depolama seçeneklerimiz arasında kararsız kaldıysanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizi arayarak sorularınızı sorabilir eşyalarınıza uygun olan depolama seçeneğini seçmek için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Avcılar eşya deposu

Avcılar Güvenli Eşya Depolama

Birçok müşterimiz bizimle ilk sefer eşyalarını depoladığı ve memnun kaldığından yine depolama işi olduğu zaman tekrar bizi seçiyor. Avcılar eşya depolama hizmetinde ve diğer hizmet verdiğimiz il ve ilçelerde işimizin en önemli kısmı tabii ki de karşılıklı güven duygusudur. Burada güven kavramını hem müşterinin firmamıza olan güveni hem de eşyaların maddi olarak zarar görmesini engellemek için aldığımız önlemler olarak düşünebiliriz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarının güvenliğine çok önem veriyoruz. Oda depolarımızın anahtarları sadece müşterimizde bulunuyor. Böylelikle müşterilerimiz gözü arkada kalmadan Avcılar eşya depolama hizmetinden yararlanıyor. Eşyaların güvenliği için gerekli olan kamera ve sensör sistemleri ile donatılan depolarımızın son derece güvenli olması için elimizden geleni yapmakla kalmayıp eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta firması ile sigortalayarak her türlü önlemi almamıza rağmen işimizi şansa bırakmıyoruz. Eşyasını belirli bir süre depolatıp sonra geri alan müşterilerimiz eşyalarının bize teslim ettikleri gibi olduğunu görünce hem bizi tanıdıklarına tavsiye ediyor hem de kendisinin depolama işi olduğu zaman bizimle iletişime geçiyor. Böylece hem biz hem müşteri kazanmış oluyor. İşte bu sebeplerden dolayı müşterinin güvenini kazanmak bizim için en önemli maddelerden biridir.

Avcılar Eşya Depolama Ücretleri Uygun Mu?

Fiyat konusuna geldiğimiz zaman eski ve kurumsal bir firma olmamızın avantajları ortaya çıkıyor. Avcılar eşya deposu kiralama hizmetini yıllardır yaptığımızdan dolayı bu süreç için farklı konumlarda depolar satın alarak depo sayımızı ve büyüklüğümüzü büyütmüş bulunmaktayız. Firmamızın kurumlaşması büyürken müşterilerimiz artmakta ve bundan dolayı daha fazla depoya ihtiyaç olmaktadır depo sayısı, depo alanı ve müşteri sayısı arttıkça müşterilerimizden almış olduğumuz kira bedelleride azaldığı için piyasada rekabetçi depo kiralama ücretleri ile yer almaktayız. Depo kiralama ücretlerimize fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfasından bakabilirsiniz. Daha detaylı ve tam bir fiyat almak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilir ve ekspertiz talep edebilirsiniz.

 

Avcılar Eşya Depolama Nakliyesi

Eşya depolama hizmetimiz olduğu gibi aynı hizmet için gerekli olan eşyaların bulunduğu yerden alınıp depolara taşınmasını yani nakliyesini de sahip olduğumuz araçlar ile yapmaktayız. Eşyalarınızın büyüklüğüne, sayısına ve hacmine göre büyüklükte bir araçla evinizden ve ofisinizden aldığımız eşyalarınızı özenle depolarımıza taşıyoruz ve depolarımıza yerleştirmesini yapıyoruz. Hem eşya depolamayı hem de depolanacak olan eşyaların taşınmasını bize yaptırmanız durumunda ücret konusunda yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı