Sarıyer Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Sarıyer Eşya Depolama

Uğur Depolama olarak taşıma ve depolama sektöründe 1978’de çıkmış olduğumuz yolda amacımız her zaman kaliteli hizmeti rekabetçi fiyatlar ile müşteriyle buluşturmak olmuştur. Yıllardır yapmakta olduğumuz Sarıyer eşya depolama hizmetinde sürekli olarak kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. İşini severek yapan işinin ehli insanlarla çalışarak size en iyi hizmeti en uygun şekilde vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Sarıyer’de eşya depolama hizmet almak isterseniz Uğur Depolamanın depolarında eşyalarınızı depolamanız mümkündür. Sarıyer eşya depolama hizmeti alırken eğer kişiye özel odalı depolama seçeneğini seçerseniz istediğiniz zaman deponuza ekleme ve çıkarma yaparak deponuzu kullanmanız mümkün olacaktır üstelik deponun anahtarı sadece sizde bulunacağı için başka birinin eşyalarınıza erişmesi mümkün olmayacağından güvenlik konusunda gözünüz arkada kalmayacaktır.

sarıyer uygun fiyatlı kiralık eşya deposu

Sarıyer Sigortalı Eşya Depolama

Depolarımız çeşitli güvenlik sistemleri, kamera sistemleri ve vardiyalı güvenlik personelleri ile sürekli olarak izlenmekte ve korunmaktadır. Depolarımız eşyalarınızı depolarken en uygun ortamı sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Eşyalarınızı en uygun ortamlarda ve eşyalarınıza zarar gelme ihtimalinin olmadığı alanlarda depolamamıza rağmen tedbiri elden bırakmayarak bütün eşyalarınızı sigortalı olarak depolamaktayız. Sigortalı depoladığımız eşyalarınıza herhangi istenmeyen bir zarar geldiğinde anlaşma yapmış olduğumuz sigorta acentesi tarafından zararınız karşılandığı için maddi olarak hiçbir zarara uğramazsınız.

Sarıyer Kişiye Özel Odalı Eşya Depolama

En güvenli eşya depolama seçeneklerimiz odalı eşya depolama seçenekleridir. Bunun en büyük nedeni her oda da sadece bir müşterimizin eşyalarının bulunmasıdır. Güvenli olmasının yanında odalı depolama seçenekleri sandık depolara göre birazcık daha pahalı olsalar da aslında fiyat performans açısından değerlendirdiğimiz zaman odalı eşya depolama çok daha kârlı depolama yöntemleri sunmaktadır. Örneğin odalı eşya depolarının anahtarları sadece oda da eşyası bulunan müşterilerimizde bulunmaktadır. Odalı eşya depolamanın diğer bir avantajı ise depo alanlarının büyük olmasından dolayı deponun kirasını ödediğiniz süre boyunca eşya eklemesi ve eşya çıkarması yapmanıza imkân vermesidir.

Sarıyer Uygun Fiyatlı Eşya Deposu

Firmamız kendisine uygun fiyat a kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Ve bu misyonunun sonuna kadar arkasındadır. Mümkün olan en iyi ücrete en iyi hizmeti vermek için kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Firmamız büyüdükçe ve hizmet verdiğimiz kişi sayısı arttıkça toplam maliyetimiz artmasına rağmen kişi başına düşen maliyetlerimiz azalacağından dolayı her geçen gün daha da uygun fiyatlar ile eşya depolama yapmak için çalışmaktayız. Eşya depolama ücretlerimiz sandık depo ve oda depolarda farklılık göstermektedir. Sandık depolarımızın aylık ücreti minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Odalı eşya depolama seçeneklerimizde ücretlerimiz minimum olarak 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Bütün depolama ücretlerimizi öğrenmek için Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Eşyalarınızın nakliyesini de firmamıza ait olan araçlarımız ile birlikte yapmaktayız. Fakat nakliye ücretlerimiz çeşitli değişkenlere bağlı olduğu için net bir fiyat veremiyoruz. Bu yüzden nakliye ücretlerini öğrenmek için İletişim sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşıp kafanıza takılan soruları sorabilir ve nakliye ile birlikte depolama ücretlerinin toplam ücreti için fiyat talep edebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı