Arnavutköy Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Arnavutköy Eşya Depolama

Uğur Depolama hizmet bölgesine dahil olan Arnavutköy ilçesinde eşya depolama hizmeti vermektedir. Bu hizmeti verirken farklı konumlarda bulunan son derece güvenli ve depolama için uygun olan depolar kullanılmaktadır. Arnavutköy eşya depolama hizmetini sürekli kendini geliştiren firmamız ve işinin ehli personellerimiz sayesinde en iyi kalitede ve en uygun fiyatta vermeyi amaçlamaktayız. Farklı boyutlarda ve farklı ücretlerde depo tercihleri sunmamız bunun kanıtıdır. Arnavutköy eşya depolama hizmetini kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini gözeterek her gün daha da geliştirerek vermeye devam edeceğiz. Siz de bütçenize, eşya sayınıza ve eşyalarınızın hacmine uygun olan depoyu Neler Sığar kısmımızdan öğrenebilirsiniz.

arnavutkoy esya depolama

Arnavutköy Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Depolama ücretlerini mümkün olduğunca uygun tutmaya çalışmamızla beraber kaliteden de ödün vermiyoruz. Genel olarak eşya depolama seçeneklerimizi iki başlık altında toplamamız mümkün bu başlıklar; kutulu eşya depolama ve odalı eşya depolama’dır. İki depolama şeklide farklı amaçlara hizmet etmektedir. Örneğin odalı eşya depolama seçeneğini seçtiğini taktirde size verilmiş olan alana istediğiniz zaman eşya ekleme ve eşya çıkarma yapmanız mümkün üstelik bu seçenekte odalar kişiye özel olduğu için anahtarda sadece müşteride bulunmaktadır. Eşya depolama ücretleri kutu depolama seçeneklerinde 100 TL+KDV ile başlarken kişiye özel odalı depolama seçeneklerinde ise 350 TL+KDV olarak belirlenmiştir daha detaylı bilgi için Fiyatlandırma Sekmesinden Depolama Ücretleri sayfasına bakabilirsiniz.

Arnavutköy Eşya Depolama Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Mevzu nakliye ücretlerine geldiği zaman kesin bir fiyat vermek neredeyse imkansız çünkü eşyaların nakliyesinde fiyatı etkileyen birbirinden bağımsız çok fazla etken bulunmaktadır. Eşyaları taşıyacak eleman sayısı, eşyanın miktarına göre kullanılacak araç ve eşyanın hangi kattan alınacağı vb. gibi bir sürü etken nakliye ücretlerine etki etmekte bundan dolayı İletişim sayfasından bize ulaşarak fiyat almanız en sağlıklısı olacaktır.

Depolarımız Ne Kadar Güvenli?

Depolarımızın güvenliğini sağlarken hem insan gücünden hem de teknolojinin gücünden bir arada faydalanıyoruz. Depolarımız gün ve saat farketmeksizin güvenlik elemanlarının yanında kamera sistemleri ve güvenlik için gerekli teknolojileri kullanmaktayız. Depolarımızın güvenliği bizim için öncelikli konulardan biri ama müşterilerimizn eşyalarının güvenliği daha önemli bir konu bu yüzden eşyaları güvenli alanlarda depolamamızın yanında eşyalarınızın hepsini sigortalayarak depoluyoruz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı