Bakırköy Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Bakırköy Eşya Depolama

İstanbul’un sahile sahip olan ilçelerinden biri Bakırköy ilçesidir. Bu ilçemiz sahile sahip olması nedeni ile İstanbul’un diğer sahile sahip ilçeleri gibi insanların ilgisini çekmekte ve beğenisini kazanmaktadır. Uğur depolama olarak Bakırköy eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolarımız güvenlik için gerekli olan kamera sistemleri ve güvenlik personelleri ile 7/24 olarak korunmaktadır. Eşyalarınızın Bakırköy’de bulunan konumunuzdan alınarak depolara getirilmesi bizim araçlarımız tarafından yapılmaktadır. Eşyaların depolardan tekrar konumunuza getirilmesi de aynı şekilde bizim nakliye araçlarımız ile sağlanıyor. Bakırköy de eşya depolama hizmeti sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile hizmet kalitemiz arttırmak için gerekenleri yaparak her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Size uygun olan depolama seçeneklerimizden birini seçerek hemen eşya depolama talebi oluşturabilirsiniz.

Bakırköy Sigortalı Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızın güvenliği için teknolojik olarak her türlü önlemlerin alındığı ve güvenlik elemanları ile korunan depolarımızda depoladığımız eşyalarınızın hepsi sigortalı olarak depolanmaktadır. Bu sayede alınan önlemlere rağmen gelebilecek her türlü afetten korunması sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz hiçbir durumda zarara uğramayacaktır. Sigortalı olarak eşya depolaması yapmayan firmaları seçmeniz durumunda eşyalarınızın hiçbir zaman bıraktığınız gibi kalma ihtimali olmadığı gibi sigorta olmadığı için şirketin insiyatifine kalmış olursunuz. Zaten sigorta yapmayan bir firma ile anlaştıysanız bu firmanın kurumsal olarak çalışmadığı neredeyse kesindir. Bu yüzden siz siz olun asla sigortasız eşya depolatmayın.

Bakırköy Eşya Depolama ve Nakliye Ücretleri

Eşyanızı depolayacak olan firma kadar eşyalarınızı taşıyacak olan firma da büyük bir öneme sahiptir. Uğur Depolama eşyalarınızın depolanmasını sağlamasının yanında eşyalarınızı da evinizden yahut ofisinizden alıp depolarına nakliyesini gerçekleştirmektedir. Depolama ve nakliye hizmetini almanız durumunda sadece bir tane firmayı muhatap alırsınız ve hata olma ihtimali minimuma inecektir. İki hizmeti de bizden almanız durumunda fiyat konusunda da avantaj sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Depolama ücretleri için Fiyatlandırma kısmından Depolama Ücretleri sayfasına girerek ücretlerimizi öğrenebilirsiniz. Nakliye ücretleri konsunda tam bir fiyat vermemiz pek mümkün olmadığı için bizi arayarak veya iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşarak nakliye ücretin veya hem nakliye hem de depolama ücretinin ne kadar tutacağını öğrenebilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı