Maltepe Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Maltepe Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla Uğur Depolama olarak Maltepe ilçemizde ev ve ofis eşyası depolama hizmetleri vermekteyiz. Depolamak istediğiniz eşyanıza göre veya kullanım amacınıza göre size en uygun depolama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Eğer hangi alanın size yeterli olduğu konusunda kararsız kaldıysanız firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı evinizden kendi araçlarımız ile alarak depolarımıza nakliyesini yapmaktayız. Maltepe eşya depolama hizmetini verdiğimiz müşterilerimizin bize olan geri bildirimlerine göre kendini geliştiren Uğur Depolama müşteri dostu bir anlayışla hak ve hukuku ön planda tutarak eşya depolama hizmeti vermektedir. 1978’ den taşıma ve depolama sektöründe yerini almış olan Uğur Depolama depolarında gerekli olan bütün önlemleri alarak eşyalarınız için en uygun ortamları oluşturup depolama hizmeti vermektedir. Eğer sizde depolama hizmeti almak isterseniz bizimle irtibata geçip depolarımızı gezerek kararınızı verebilirsiniz.

maltepe kiralık eşya deposu

Maltepe Hijyenik Eşya Depolama

Depolarımızda güvenliğe ve düzene önem verdiğimiz kadar temizliğe de önem vermekteyiz. Depolarımız düzenli olarak temiz tutulmaktadır. Temizlik ve düzenin olmadığı yerde karmaşıklık olacağını 40 yılı aşan tecrübesi sayesinde bilen firmamız bu konulara özellikle dikkat etmektedir. Bize depolamak için emanet ettiğiniz eşyaları sizden aldığımız gibi size verme gayemizi gerçekleştirebilmek içinde eşyalarınızı temiz olarak size vermemiz gerektiğinin farkında olduğumuzdan depolarımızda temizliğe son derece önem vermekteyiz.

Maltepe Sigortalı Eşya Depolama

Evinizde veya ofisinizde bulunan eşyaları depolama nedenlerinizin başında doğal olarak eşyanın sonradan kullanılacak olması nedeni bulunmaktadır. Depolama için teslim ettiğiniz eşyaları depolarda muhafaza ederek tekrardan bu eşyaları satın alma zahmetinden kurtulmak ve maddi olarak zarara uğramak istemediğiniz için eşyalarınızı depolarsınız. Uğur Depolama olarak eşyalarınızı son derece güvenli, korunaklı ve 7/24 kamera ve güvenlik sistemleri ile korunan depolarımızda korumamıza rağmen en kötü ihtimali düşünerek önlem almamız gerektiğinin farkında olduğumuzdan eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depoluyoruz. Böylelikle eşyalarınıza herhangi bir zarar gelse bile siz zarara uğramıyorsunuz. Sigortalı depolama yapmayan firmaları asla tercih etmemelisiniz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiği zaman resmi olarak kendinizi savunma şansınızı elinizden alınmasını istemiyorsanız eşyalarınızı sigortalı olarak depolatın.

Maltepe Eşya Depolama Nakliye Ücretleri

Eşyalarınızı depolamak için tabii ki ilk önce depolanacak eşyalarınızın depolarımıza taşınması gerekmektedir. Eşyaların depolara nakliyesini farklı boyutlarda sahip olduğumuz küçük ve büyük araç filolarımız sayesinde uygun fiyatlara yapmaktayız. Depolanacak eşyalrınızın nakliyesini de bizimle yapmanız durumunda hem depolama hem nakliye için sadece bir firma ile muhatap olacağınızdan sizin için büyük kolaylık olacaktır. Çünkü herhangi bir isteğiniz veya sorununuz olduğu zaman sadece Uğur Depolama ile iletişime geçmeniz gerekecek ve kendi araçlarımız ile taşıma yaptığımız da süreci daha düzenli yürüteceğimiz için eşyalarınız daha güvenli bir şekilde depolanacaktır.

Maltepe Eşya Deposu Kiralama Ücretleri

Maltepe ilçemizde eşya depolama hizmetini verirken en iyi hizmeti en uygun fiyata siz kullanıcılarımız ile buluşturmayı hedeflemekteyiz. Sürekli olarak kamera, güvenlik sistemleri ve işinin ehli güvenlik elemanları ile korunmakta olan güvenli ve hijyenik depo alanlarımızda eşyalarınızı büyük bir özen ile sigortalı olarak depolamaktayız. Ücretlerimiz en küçük depolama seçeneğimiz olan Mini Depolama seçeneğimizde 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Daha fazla hacme sahip depolarımızda hacmine göre ücrette artış olmaktadır. Daha detaylı bir şekilde Maltepe eşya depolama ücretlerini öğrenmek için Fiyatlandırma kısmında bulunan Depolama Ücretleri sayfamıza bakabilirsiniz ya da İletişim sayfamızda bulunan telefon, mail, faks, WhatsApp bağlantısı veya iletişim formu aracılığı ile bize ulaşıp her türlü soruyu sorabilir ve ücretler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı