Sultanbeyli Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Sultanbeyli Eşya Depolama

Eşyaların bulunduğu konumdan depolara taşınmasını tamamen kendimize ait olan nakliye araçlarını kullanarak yapmaktayız bundan dolayı hem sorun yaşama riskini minimuma indirmiş oluyoruz hem de sizin açınızdan tek muhatabınız biz olduğumuz için nakliye için farklı depolama için farklı firma ile muhatap olmak durumunda kalmıyorsunuz. Sultanbeyli eşya depolama hizmetinde zirvedeki firmalardan biri olan Uğur Depolama Sultanbeyli’de çok fazla müşteriye sahiptir. Bu yüzden Sultanbeyli eşya depolama hizmeti alacak olan insanların ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve ona göre değişimler, eklemeler, çıkarmalar yaparak hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyoruz. Kutulu depolama ve odalı depolama seçeneklerimizin detaylarını internet sitemizde bulabilir ve kafanıza takılan her türlü soruyu iletişim bilgilerimizden herhangi birini kullanarak bize sorabilirsiniz.

sultanbeyli ekonomik eşya deposu

Sultanbeyli Ekonomik Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerimizi gün geçtikçe daha uygun fiyatlara siz müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Eşyalarınızı son derece güvenli ve hijyenik depo alanlarımızda uygun fiyatlı bir şekilde depolamaktayız. Hizmet kalitemizi arttırırken depolama ücretlerimizi de düşürmek ve her bütçeden insana hitap etmek için çalışmalar yürütmekteyiz. Uğur Depolama müşteri dostu fiyat politikası ve hizmet anlayışı sayesinde depolama sektöründe kısa sürede adını duyurmayı başarmış ve gün geçtikçe bu başarıyı daha ileriye götürerek kendini geliştirmeyi hiçbir zaman bırakmamıştır. Eşya deposu kiralama bedellerimiz aynı hacimde eşyanın sığabileceği kiralık evler ile karşılaştırıldığında evin konumuna göre değişmekle birlikte 60% ve 70%’lere varan oranlarda daha uygun ücretlere gelmektedir. Sizde eşya depolamak için kiralık evler yerine Uğur Depolamanın kiralık eşya depolama seçeneklerinden birini seçerseniz kâr elde edebilir ve depolama için en iyi hale getirilmiş durumdaki depolarımızda gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Sultanbeyli Sigortalı Eşya Deposu Kiralama

Eşyalarınızı son derece korunaklı, hijyenik ve sürekli olarak kameralar ile izlenerek korunması sağlanan depolarımızda depoluyoruz. Eşya depolama için en iyi şekilde tasarlanmış depo alanlarımızda vardiyalı olarak çalışan güvenlik personellerimiz sayesinde eşyalarınızı son derece iyi bir şekilde korumaktayız. Eşyaların güvenliği ve korunması çok fazla önlem almamıza rağmen işimizi her zaman garantiye almamız gerektiği için bütün eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depoluyoruz. Sigortalı olarak depolanan eşyalarınızın aldığımız önlemlerden dolayı zarar görme olasılığı her ne kadar çok az olsa da eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde, zararınız eşyalarınızı sigortalamak için anlaşmış olduğumuz sigorta acentesi tarafından karşılanmaktadır. Bu sebeple Uğur Depolamayı seçmeniz durumunda hiçbir zarara uğramayacağınızdan daha da emin olabilirsiniz.

Sultanbeyli Eşya Deposu Kiralama Ücretleri

Depolama ücretleri konusunda standart olan ücretlerimiz aynı şekilde Sultanbeyli için de geçerlidir. Sandık depo kiralama seçeneklerimiz minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiş olup bu ücret en düşük eşya depolama ücretimizdir. Diğer bir depolama şeklimiz olan odalı eşya depolama seçeneklerimizde ise ücretlerimiz minimum olarak 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir. En düşük odalı eşya depolama seçeneğimiz olan bu seçenek 1 odalı eşya depolama seçeneğimizdir. Odalı eşya depolama seçeneklerimizden birini seçmeniz durumunda size ayrılan depo alanına istediğiniz zaman eşya eklemesi ve eşya çıkarması yapmanız mümkün olmaktadır.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı