Adalar Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Adalar Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri hiç şüphesiz Adalar ilçesidir. Adalar eşya depolama hizmeti de genelde dönemlik olarak kullanılan hizmetlerimizden biridir bunun en büyük nedeni Adalar ilçesinin kışın soğuk bir ikliminin olmasıdır. Bazı insanlar yaz mevsimini Adalar ilçesinde geçirip kışın İstanbul’un başka ilçelerinde yaşayabiliyorlar. Dönemsel olarak kullanılan bu evler için eşya depolama hizmetinin gerekli olduğunun farkında olan Uğur Depolama, Adalar eşya depolama hizmetini başlatmış ve bu hizmeti vermeye devam etmektedir. Bu hizmeti verirken müşterilere farklı büyüklükte odalı eşya depolama alanları ve farklı boyutlarda kutulu eşya depolama seçenekleri sunmaktadır. Adalar eşya depolama hizmetinde kişiye özel odalı eşya depolarının anahtarı sadece depoyu kiralayan kişide bulunmaktadır. Bunun sayesinde kişinin gözü arkada kalmadan Uğur Depolamaya ait olan depolarda eşyalarını depolayabilmektedir.
adalar sigortalı eşya depolama

Adalar Sigortalı Eşya Depolama

Adalar eşya depolama hizmetinde en önemli olan konulardan biri tabii ki de güvenli eşya depolama’dır. Bizde Uğur Depolama olarak depolarımızı eşyalarınızın güvenliği için gereken güvenlik sistemleri ve güvenlik personelleri ile birlikte koruyoruz. Depolarımızda bulunan kişiye özel odaların ve kutu depoların güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız. Uğur Depolama olarak güvenlik adına aldığımız önlemleri daha iyi görebilmek için sizleri depolarımıza ziyarete davet ediyoruz. Eşyalarınızı depolamadan önce depolarımızı gezip kararlarınızı verebilirsiniz. Depolarımız son derece güvenli olmasının yanında bütün eşyalarınızı sigortalayarak Adalar sigortalı depolama hizmeti vermekteyiz. Adalar eşya depolama hizmeti verirken eşyalarınızı sigortalı olarak depolamamız nedeni ile eşyalarınızda istenmeyecek herhangi bir zarar olması durumunda zararınız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Eşya Depolama Alanlarımız

Eşya depo alanlarımız gece, gündüz, hafta içi, hafta sonu demeden her daim izlenmekte ve korunmaktadır. Adalar eşya depolama hizmeti alan müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi koruyup, eşyalar için en uygun depo alanlarını sağlamaktayız. Depo alanlarımız her türlü sel, yangın ve deprem gibi doğal afetlere karşı korunacak şekilde dizayn edilmiştir bununla birlikte depodaki eşyalarınız sigortalı olarak korunduğundan her durumda müşterilerimizin mağduriyetleri karşılanmaktadır.

Adalar Eşya Depolama Ücreti Ne Kadar?

Depolama ücretlerine geldiğimizde eşyaların depolama ücreti ve nakliye ücreti karşımıza çıkmaktadır. Firmamız Adalar eşya depolama hizmetinin yanında kendi nakliye araçlarına sahip olması nedeni ile eşyalarınızın nakliyesini de uygun fiyatlar ile yapmaktadır. Nakliye ücretleri eşyaların miktarına ve boyutuna göre değişkenlik göstermekte olduğu için 444 5 515 numaralı telefon numarasından çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizden fiyat talep edebilirsiniz. Depolama ücretleri için yine bizi arayarak veya formu doldurarak daha detaylı bir ücretlendirme talep edebilirsiniz ama ortalama ücretlerimizin bulunduğu Depolama Ücretleri sayfamıza giderek fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adalar Nakliye Ücreti Ne Kadar?

Nakliye ücretleri konusunda belirli bir fiyat verilememktedir. Nakliye ücreti eşyanın Adaların neresinden hangi depoya gideceğine göre değişebilir aynı zamanda eşyalarınızın hacimlerine ve miktarlarına göre aracın büyüklüğü eleman sayısı değişiklik göstereceği için tam bir fiyat almak için İletişim sayfamızda bulunan farklı iletişim yolları ile bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı