Tuzla Eşya Depolama

Hizmetlerimiz

 

Tuzla Eşya Depolama 

Geniş, güvenli ve depolamaya uygun eşya depolama alanları ile Uğur Depolama, Tuzla eşya depolama hizmeti vermektedir. Firmamız Tuzla eşya depolama hizmeti verirken güvenliği ve müşteri memnuniyetini asla elden bırakmayan hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Depolamak istediğiniz ama evinizde yer bulamadığınız eşyalarınız için farklı depo seçenekleri ile depolama hizmeti vermekteyiz. Uğur Depolama rekabetçi ve müşteri dostu fiyatlandırması sayesinde bütçeniz rahat ederken kaliteli depo bölmeleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır. Hemen eşya depolama talebi oluşturabilir ya da iletişim bilgilerimizden Uğur Depolamayı arayarak depolama hizmeti almaya başlayabilirsiniz.
tuzla kiralık eşya deposu

Tuzla Sigortalı Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı sürekli olarak vardiyalı bir şekilde çalışan güvenlik personellerimiz ile korumaktayız. Bunun yanında teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı da ihmal etmiyoruz. Depolarımız 7/24 kamera ve güvenlik sistemleri ile izlenmekte ve korunmaktadır. Depolarımızda güvenliğe çok fazla önem verip bu doğrultuda hareket ediyor olsak da eşyalarınızı en iyi nasıl koruruz ve güvence altına alırız diye düşündüğümüzde eşyalarınızı sigortalı depolamaktan daha iyi bir seçeneğimizin olmadığını fark ettik. Bu sebeple depolarımızda depolanacak bütün eşyalar anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi tarafından sigortalanmakta ve Uğur Depolama tarafından güvenle depolanmaktadır. Eşyalarınıza herhangi istenmeyecek bir zarar gelmesi durumunda bütün zararınız sigorta acentesi tarafından karşılandığı için size hiçbir zarar yansımamaktadır. Bundan dolayı eşyalarınızı tereddüt etmeden firmamıza teslim edebilirsiniz.

 

Tuzla Uygun Fiyatlı Eşya Depolama

Eşyalarınızı en iyi kalitede uygun fiyatlı olarak depolamayı hedefliyoruz. Her zaman daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlara siz müşterilerimiz ile buluşturmak için kendimizi büyütmekte ve geliştirmekteyiz. Firmamız her geçen gün daha da büyümekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Buna rağmen ücret konusunda mümkün olduğunca müşterilerimize sunduğumuz rekabetçi ücretler ile depolama şirketleri arasında müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Tuzla Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Tuzla eşya depolama hizmetimizde eşya depolama ücretlerimiz sandık depo seçeneklerimizde minimum olarak 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Diğer depolama seçeneklerimiz olan kişiye özel odalı eşya depolama da ise ücretlerimiz 250 TL + KDV’den başlamaktadır. Odalı depolama seçeneklerimizin en büyük avantajı her oda depo alanında sadece bir tane müşterimizin eşyaları bulunmasıdır. Bu sebeple deponun anahtarı müşterilerimize verilmektedir.

Aktif Müşteri

Aktif Müşteri:

845
Hizmet Alan

Hizmet Alan Müşteri:

3,845
Depo Alanı

Depo Alanı M²:

9,200
Yukarı